Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
2/6 anonim válasza:
Mozi, séta, cukrászda, tópart, pláza, könyvesbolt, volt minden hülyeség is.
A mozi ebből a legrosszabb, olyan helyre menjetek ahol tudtok normálisan beszélgetni. Nagyjából ennyi a lényeg, a program szinte bármilyen értelmes dolog lehet - tőletek függ miket szerettek csinálni vagy mik érdekelnek.
3/6 anonim válasza:
Volt már sok féle mindenkivel más. Vettünk egy egész grillcsirkét a tescoban és megettük a buszmegben, graffitiztünk,beleugrottunk egy tóba,éjszaka kiszöktünk és felmásztunk épületekre,vagy volt hogy csak sétáltunk a városban
4/6 anonim válasza:
Sétáltunk, illetve a Dunaparton beszélgettünk. Jó volt nagyon.:D
5/6 anonim válasza:
Nekem a legelső egy plázában volt, ahol csak barátkoztunk, aztán még pár randival később már össze is jöttünk. Azóta persze nem vagyunk együtt és már évek óta nem volt senkim.
6/6 anonim válasza:
Ha Esztergomi vagy, akkor ajánlom a Duna körzet, vagy a portobellót ami kicsit zseb-be nyúlósabb, de jó.
Ott kajáljatok valamit, ha kisebb vagy akkor Duna korzóba ott igyatok valamit. Aztán Szécheny térre is mehettek a Negrába(egyik barátom kedvenc helye) Aztán ha nincs hideg akkor Szent Tamás hegyre.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!