Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Húgom nála sokkal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom nála sokkal idősebb férfiakkal levelezik ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy kishúgom aki 16 éves és nála 10-12 évvel öregebb pasikkal írogat.

Amikor én ennyi idős voltam eszembe sem jutott ez, undorodtam tőlük. De nagyon jó a szöveg pl de csodálatos vagy szex is feljön témába.Behülyítik. Ő kiskorú szóval nem is írhatnának neki szexről. Úgy tudom ez bűncselekmény akkor is ha a lány hagyja. Mi ennek az oka valami baja van a húgomnak vagy mi? Szóljak valakinek?


2021. okt. 11. 18:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

KÉRDEZŐ!

Neked eszedbe sem jut, hogy vannak normális srácok is 30 évesen? Lehet, diplomás, katolikus srác és a csillagokat is lehozná a 16 éves hugodnak, tisztességes, szűz, stb. Jpbban örülnél, ha egy 18 éves takonyféreg szexéhes patkánykölyökkel levelezne? Térjél már észhez, haver... Attól függ, kivel levelez és nem attól, milyen korú. A mai 30 évesek egy még normálisabb világban voltak tinik és jólneveltek. Én is bőven elmúltam 30, de sokkal fiatalabb lányok érdekelnek, tisztességes vagyok és nem szexéhes majom.

2023. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!