Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Húgom nála sokkal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom nála sokkal idősebb férfiakkal levelezik ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy kishúgom aki 16 éves és nála 10-12 évvel öregebb pasikkal írogat.

Amikor én ennyi idős voltam eszembe sem jutott ez, undorodtam tőlük. De nagyon jó a szöveg pl de csodálatos vagy szex is feljön témába.Behülyítik. Ő kiskorú szóval nem is írhatnának neki szexről. Úgy tudom ez bűncselekmény akkor is ha a lány hagyja. Mi ennek az oka valami baja van a húgomnak vagy mi? Szóljak valakinek?


2021. okt. 11. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

szüleidnek


törvény nem tiltja, mert 14 elmúlt, tehát hiába kiskorú, nemi élet szempontjából már fiatalkorú, azzal dug, akivel akar.

2021. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Válaszoló! Értem én de mennyi perverz van akinek egy 16 éves lány kell 28 év körüliek?? miért nem hozzá való csajt keres
2021. okt. 11. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Annyira szánalmas már, amikor 16 éveseket úgy kezelnek, mintha óvodások lennének... törődj a saját életeddel, legfeljebb akkor adj tanácsot, ha kéri.
2021. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Abban semmi törvénysértö sincs, ha valaki sezxröl ír neki (azt nem tudom, honnan szeded, hogy kiskorúval nem lehet ilyesmiröl beszélni), söt az sem ütközik törvénybe, ha netán van köztük szex, ha a húgod belegyezik.

Ami sokkal inkább törvényellenes, ha a levelezését olvasod, ez ugyanis levéltitok megsértése (az online levelezésre is vonatkozik!!!), ami büntetendö cselekmény.

2021. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
ő dolga abba nincs semmi rossz dolog ha csak beszélgetnek sőt legálisan sexelhetne velük te elég rosszul tudod a btkát
2021. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4! simán megmutatja a levelezést nem titok
2021. okt. 11. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
27 éves vagyok és én pl. azért nem szeretnék korombeli barátnőt, mert már túl komolyak. Gyereket akarnak, illetve házasodni, én pedig nem akarok még egy jó ideig, mert építem a karrieremet. Mondjuk a 16 éves kicsit durva nekem is, személyiségben óriási lenne a különbség, illetve ott vannak a szülők is, mint zavaró tényező, viszont abban egyet értek, hogy gyönyörűek és ez nem fog változni akárhány éves vagyok. Szóval ha valaki ennyi idősen 16-18 évessel próbálkozik az szerintem szex miatt teszi és nem azért, mert annyira megfogta a személyisége. A hugodnak inkább azt kéne észrevennie, hogy egy ennyi idős srácnak valószínűleg a teste kell és nem lesz belőle tartós kapcsolat. Legalábbis én magamból indulok ki. Nem járnék 16-18 évessel, de csak szexelni bármikor.
2021. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Valószínüleg tényleg csak behülyítik. Sokat nem tudsz tenni ellene, mert ha már hisz nekik, akkor te leszel a szemét, aki mindenkiből csak rosszat néz ki. Szülőknek szólhatsz esetleg.
2021. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

#7-es nagyon jól leírta, 29 vagyok de én se akarok korombeli csajt.

Ha most megismerkedünk akkor kb. 1-2 éven belül már gyereket kell csinálni ha mindketten szeretnénk családot és ez szerintem óriási rizikó mert szerintem ennyi idő kevés ehhez.

De ha megnézzük elég sok 20 év körüli csaj a 30+-os palikat vadássza mert elég komoly igények lettek az elmúlt jó 10 évben.

29 vagyok és most kezdtem el a 19-22 éves korosztály figyelmét felkelteni.

Egyedül élek, jól keresek, van jövőképem mindezt saját erőből, bármiféle segítség nélkül.

Nyáron az egyik szórakozóhelyen egy nagyon-nagyon fiatal csajszi konkrétan úgy szemezett velem hogy nekem volt kellemetlen.

Ha nem kérnének a szekusok személyit a belépésnék akkor simán rásütöttem volna hogy az a csaj nincs 18.


Nincs a hugodnak semmi baja, egyszerűen ezt nyomják mindenhonnan, a csajoknak elég a 2 szép szemét megrebegtetni egy "álompalinak" aztán jön a sportkocsival érte és már viszi is egy jachkirándulásra este pedig "romantikáznak" a pálmafákkal körülvett luxusvillábana tengerparton és boldogan élnek a luxusban amíg meg nem halnak.

Nincsenek közösen felépitett dolgok, nincs együtt elért eredmény.

Hiába valják a szülők is ezt az értéket, egyszerűen annyi helyről érkezik a média álltal közvetítet sz** hogy lehetetlen megóvni attól a gyereket hogy valamilyen szinten ne torzítsa el az ő világról alkotott képét.


Agyban nagyon gyerek egy 16 éves lány, de testileg már kifogástalan.


Ezt kellene valahogy a hugod tudtára adnod, de a másik jellemzője ennek a korosztálynak a "kivagyiság" (ki vagy te hogy megmond nekem mi a jó??), szóval amíg nem esik pofára egy óriásit addig nem fog leállni.

Ha szerencséd van akkor az első ilyen után helyrerázódik az agya.

2021. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
amúgy ez ennek a jogszabálynak a nagy abszurduma, hogy 16 évesen még nem szavazhat, nem vehet meg egy üveg piát és egy doboz cigit, nem nézhet korhatáros filmeket... de középkorú faszikkal dughat.
2021. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!