Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy megcsal-e a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni bulizni. Ez nem zavar, mondtam is neki, hogy menjen nyugodtan. Csakhogy közben kiderült, hogy ez páros buli, tehát akinek van barátnője, az mindenki viszi magával, akinek meg nincs, az meg ott hátha szerez. Mivel ez kiderült, mondtam, hogy akkor mennék én is, de hallani sem akar róla. Nyilván nem a nyakán ülnék, hanem a többi lánnyal ellennénk és békén hagynánk a fiúkat. Mondtam ezt is neki, de semmiképpen sem akar elvinni. Tartok tőle, hogy azért, mert megcsal, vagy meg akar csalni. Hogyan deríthetném ki, hogy így van-e? Nyilván nem fogok titokban utánamenni, hogy kilessem mit csinál. Ha csak a haverjaival menne, nem gyanakodnék, de így hogy ez egy ilyen buli, hogy akinek van barátnője együtt mennek, akinek meg nincs az majd szerez, gyanús, hogy azért nem vinne, mert vagy már van neki valaki más, vagy ott akar mást szerezni.

2018. szept. 11. 18:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A beépített ember jó ötlet.

De ne csak rosszra gondoljunk, volt, hogy én sem akartam, hogy jöjjön az akkori nőm velem, mivel nem akartam, hogy lássa mennyire rottyon leszek :D.

2018. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!