Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy megcsal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval kb. 3 hete. Sokat találkozgattunk és irtunk egymásnak mindennap, hajnalig is fent voltunk telefonáltunk. 1 hete azonban nagyon megváltozott, már nem találkozunk és nagyon ritkán beszélünk, a telefont se veszi fel, ha hívom. Ha én írok neki, akkor ő nem jelentkezik...Arra fogja, hogy elfoglalt pl.:xboxozik, bulizik (amit ő sosem szokott, mert nem szeret bulikba járni).Megkérdeztem mi baja, azt mondta depressziós, aztán meg elköszönt. Ma is csak én írtam neki, próbáltam vele beszélni, de nem tudtam, mert akármit mondok a reakciója minden esetben csak egy "oké". Elkezdtem gondolkodni, hogy esetleg megcsal-e . Ma kirakott egy képet facebookra, rózsaszín háttér és rajta lila szívek, és oda írta rá, hogy : "újra boldog vagyok! <3" , ami szintén furcsa, hiszen tegnap is mondta, hogy depis. Talán csak én reagálom túl, de úgy érzem, hogy nem őszinte és már valaki mással van.

2018. szept. 4. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Az ilyen örök poén srácokból kinézem hogy rajtad kívül jó pár lánnyal beszél még,de nem biztos hogy meg csal. Én a helyedben beszélnék vele hogy egyik nap depis másik nap happy. Hogy van ez?
2018. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felbaszol ezzel az irogatással, találkozni nem tudsz vele? Tudod, szemtől-szemben beszélgetni!? Ha már egyszer jártok vagy mi xd
2018. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele találkozni, ha még a telefont sem veszi fel, hogy megbeszéljünk egy találkozót...
2018. szept. 4. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csal meg, inkább arra gyanakodnék, hogy téged nem kedvel már
2018. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő el sem köteleződött még az irányodban, szóval megcsalasról nem beszélnék. Egyszerűen alábbhagyott az érdeklődése irántad. Sajnos ez előfordul
2018. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap eltudtam érni és úgy beszélgettünk mintha mi sem történt volna . Azt mondta, hogy sokat játszik otthon a haverjaival és tényleg nem ér rá. Ma viszont ugyanaz a helyzet ami eddig volt.Gondolom csak megpróbált lerázni...
2018. szept. 7. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz,hogy depressziós,akkor szerintem csak saját magától akar téged megóvni.
2018. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!