Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy megcsal-e a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni bulizni. Ez nem zavar, mondtam is neki, hogy menjen nyugodtan. Csakhogy közben kiderült, hogy ez páros buli, tehát akinek van barátnője, az mindenki viszi magával, akinek meg nincs, az meg ott hátha szerez. Mivel ez kiderült, mondtam, hogy akkor mennék én is, de hallani sem akar róla. Nyilván nem a nyakán ülnék, hanem a többi lánnyal ellennénk és békén hagynánk a fiúkat. Mondtam ezt is neki, de semmiképpen sem akar elvinni. Tartok tőle, hogy azért, mert megcsal, vagy meg akar csalni. Hogyan deríthetném ki, hogy így van-e? Nyilván nem fogok titokban utánamenni, hogy kilessem mit csinál. Ha csak a haverjaival menne, nem gyanakodnék, de így hogy ez egy ilyen buli, hogy akinek van barátnője együtt mennek, akinek meg nincs az majd szerez, gyanús, hogy azért nem vinne, mert vagy már van neki valaki más, vagy ott akar mást szerezni.

2018. szept. 11. 18:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem zárom el, tehát mehet a barátaival bármikor bárhová és nem szoktam olyankor menni velük, mert nyilván nekik is kell együtt idő. Csak most mentem volna, mert ez páros buli és az egyik haverja barátnőjével egyébként is nagyon jóban vagyunk, meg a többivel is viszonylag jól elvagyunk, tehát még az sem, hogy a többi barátnő nem bírna és ők kérték volna, hogy ne vigyen.
2018. szept. 11. 18:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érthető hogy féltékeny vagy ilyenkor. Lehet sokan azt mondják hogy ez mekkora nagy szarság meg kell bízni benne meg ilyenek...szerintem próbáld meg azt (nem tudom mekkora az ismeretségi köröd de próbálj meg úgymond "beépített" Embert találni aki majd tájékoztat téged az eseményekről
2018. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Lenne olyan, akit meg tudnék kérni. Gondoltam is rá, csak kicsit furának tűnt, hogy építsek be valakit.

Egyébként pont ezzel a megbízós szöveggel jött, hogy mert én nem bízok benne. Szerintem ha nem bíznék benne, akkor máskor sem engedném el.

2018. szept. 11. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És meg indokolta hogy miért nem akar téged elvinni?

Azért nekem is gyanús lenne ha egy ilyen buliból pont kihagyna és még tartózkodna is tőle .

2018. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem indokolta meg. Csak letámadott, hogy miért nem bízom meg benne. Ezért is volt gyanús. Szó nem volt róla, hogy nem bízom benne, csak felvetettem, hogy ha páros buli, én is mennék.
2018. szept. 11. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért elég furcsa. Szerintem azért kérdezz rá hogy ez most mi.

Vagy ha tényleg van olyan aki ott lesz és esetleg jóba vagy vele még is bízol benne hogy igazat mondana akkor kérdezd meg hogy mi is volt ezen a bulin.

2018. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ez amúgy azokra jellemző akik megcsalják a párjukat, én pl ha haveri társasággal elmennék bulizni, max amiatt nem akarnám, hogy jöjjön, mert nem akarnám, hogy egész nap részeg emberekkel legyen, de ha szeretne jönni hát jó

a legtöbben meg akkor jönnek ezzel a nem bízol meg bennem es szöveggel mikor rosszban sántikálnak, próbálják a másikra hárítani, hogy ők a rosszak

én is helyedbe megkérnék valakit, hogy tájékoztasson, esetleg ha van valami akció küldjön képet, amit vissza küldenék neki, hogy "további szép estét" és tiltanám, magyarázatra nincs szükség

nézze hülyének az annyát, de ne engem

2018. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez tényleg fura...ha magamból indulok ki akkor egy páros buliba egyértelműen viszem a barátnőmet! Az egy dolog hogy bízol benne mert ugye a párod de légy körültekintő mert az ördög sosem alszik.. Ez a beépített dolog sztem jó! És ha lelkileg nyomaszt hogy ezt kell tenned akkor gondolj arra hogy azért teszed mert egyszerűen nem érted a párod döntését hogy miért nem akarja hogy menj... Sok sikert! Remélem nem csalódsz! 22F
2018. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ezért gyanús egyébként nekem is, hogy ennyire mondogatja, hogy miért nem bízom meg benne. Meg ha csak a barátaival menne, úgy oké, de a többiek viszik a barátnőiket, én is nyilván csak ezért mennék, különben nem.
2018. szept. 11. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán nem fogsz csalódni..
2018. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!