Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne helyes a kapcsolatunk? A szüleink hogy fogadnák?

Figyelt kérdés
A fiú 19 éves, én 6 évvel fiatalabb lány vagyok. Elég gyerekes tud ő is lenni, mint néha én, jól lehet vele hülyülni, de nagyon jól el lehet vele beszélgetni, igazából mindenről. Nem vagyok olyan kislány mint a korosztályom, hogy menőznek, meg teljesen odavannak, hogy lett valakijük. Nem akar semmilyen szexuális dolgot, amíg nem állok készen, és én nem mondom, hogy mehet. Nagyon vigyáz rám, és megbízunk egymásban, semmit nem erőltet. Egyben a legjobb barátom is lett, de nem tudom, mit mondjak a szüleimnek, hogy fogadnák. Ti hogy fogadnátok ha a lányotok egy ennyivel idősebb fiúval kapcsolatban lenne?

2018. júl. 28. 13:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#9 ja, tudom :/ és azt is, hogy ez így jogilag pedofília, de nincs is még semmi a csókon, simin kívül, meg hát hol legyen? :'D Esetleg leírhatnád privátban a történeted, és a megélt érzéseid, kíváncsian várom :)


#10 Hát igen, magamban sem mindig sikerül kiigazodni, de úgy vagyok vele, hogy csak akkor lehetne valaki a párom, hogyha már a legjobb barátom is, szóval ettől nem kell tartani :D

Ja, és köszi mindkettőtöknek! :*

2018. júl. 28. 22:58
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért a rendőr erre figyel...
2018. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jövőre már nem kell neki 😂
2018. júl. 28. 23:26
 14/20 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények, tapasztalatok stb :)
2018. júl. 29. 13:27
 15/20 anonim ***** válasza:
A te korodban ez nem kapcsolat,max hülyéskedés.
2018. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nem az, csak hát hogy fogalmazza meg az ember lánya?
2018. júl. 30. 18:00
 17/20 anonim ***** válasza:
#13: Jövőre jogilag okés lesz,de még ugyanúgy gyerek leszel,akinek se párkapcsolat se szex nem való, szóval...
2018. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Azt hogy a szüleid hogy fogadnàk azt csak te tudhatod. De szerintem ettől még egy lazább, engedékenyebb szülő is kiakadna mert ez így tényleg nagy korkülönbség. 4-5 év múlva ez a 6 év viszont tényleg kb semmi lenne.

Az írásaid alapján tényleg értelmes lánynak tűnsz és a srác is normális lehet ha nem erőltet rád semmit mert azért az ő korosztálya már él ilyenkor szexuális èletet. Nem tudom hogy volt-e neki már ilyen tèren tapasztalata de előbb-utóbb vágyni fog rá. De te meg mèg nem állsz készen rá és szerintem 13 évesen nem is kell. Csak majd ez is probléma forrás lehet köztetek. Meg további problèma: szülők, baráti társaság hogy fogadja, meg azért egy 19 éves szabadabban él ès gondolom a szüleid se néznék jó szemmel ha sokat kimaradoznál miatta. Szóval elsőként én is azt tudom mondani hogy barátkènt mutasd be a szüleidnek és inkább viselkedjetek is eszerint, lógjatok együtt, beszélgessetek. És ha pár hét után is úgy vagytok vele hogy továbbra is együtt akartok lenni ès nem csak barátként akkor vágjatok bele. És mondd el a szüleidnek is, először tuti nem ujjonganak majd de idővel talán megbékélnek.

2018. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 nagyon köszönöm, így lesz :)
2018. júl. 31. 12:53
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves fiú az gyerek. A lányok jóval gyorsabban érnek. Ahogy te fogalmazol abból az jön le, h te komolyabb is vagy az átlagnál. Szóval a 19 csak egy szám.
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!