Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne helyes a kapcsolatunk? A szüleink hogy fogadnák?

Figyelt kérdés
A fiú 19 éves, én 6 évvel fiatalabb lány vagyok. Elég gyerekes tud ő is lenni, mint néha én, jól lehet vele hülyülni, de nagyon jól el lehet vele beszélgetni, igazából mindenről. Nem vagyok olyan kislány mint a korosztályom, hogy menőznek, meg teljesen odavannak, hogy lett valakijük. Nem akar semmilyen szexuális dolgot, amíg nem állok készen, és én nem mondom, hogy mehet. Nagyon vigyáz rám, és megbízunk egymásban, semmit nem erőltet. Egyben a legjobb barátom is lett, de nem tudom, mit mondjak a szüleimnek, hogy fogadnák. Ti hogy fogadnátok ha a lányotok egy ennyivel idősebb fiúval kapcsolatban lenne?

2018. júl. 28. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még csak barátkozzatok,azt mindenképpen tudjàk a szüleid. Mondd el nekik hogy van egy nagyon jófej fiú barátod, sőt..nèha el is mehetnètek hozzàtok beszèlgetni. Viszont (szerintem) ha történik is valami,akkor titokba kell..mert apukád nem hiszem hogy örülne neki ha tudná hogy a kislányával van.

SZERINTEM. De döntsd el te.

Amúgy a 6 év nem sok, de most mèg igen.. ha te mondjuk 20 éves leszel és a srác 26 úgy nem sok..

2018. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos választ adtál, akkor majd bemutatom nekik, mint fiú barát ^^

Nem hiszem hogy így rögtön megbíznának benne, mint párom :)

2018. júl. 28. 14:12
 3/20 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények
2018. júl. 28. 14:14
 4/20 anonim ***** válasza:

Arra, hogy szüleitek hogyan fogadnák, rajtuk kívül senki más helyes választ nem tud adni.

.

Azt viszont meg tudom írni, mit mondanék, ha az én 13 éves lányom lennél.

Ha az én lányom elém állna, hogy van egy, nam mai értelemben vett barátja (szexuális társ) és elmondaná ugyanazt, amit kérdésed alatt leírtál, nem ellenezném.

Nem ellenezném mindaddig, amíg rá nem jönnék, hogy átvertél.

Első megbizonyosodott átverésedig biznék benned, bizalmat szavaznék.

2018. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem átverni akarom őket, csak mondjuk egy hónap után mondani nekik hogy együtt vagyunk, a fiú érdekében, amúgy sem "komoly" még a szerelem, csak azt akarom hogy megbízzanak benne, ne nézzék pedonak, aki csak ki akar használni. De köszönöm a választ. :)
2018. júl. 28. 14:40
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem engednèm. Attól meg még idegesebb lennék ha rájönnék hogy hazudtál.
2018. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jó ettől a "hazugság" dologtól kérlek tekintsetek el, nem úgy gondoltam 😂

Kifejtenéd kérlek hogy miért ellenzed? :) Érveid vannak rá, vagy csak az erkölcseidet sérti? :) (Minden rosszindulat nélkül kérdezem, kíváncsiságból)

2018. júl. 28. 15:02
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem történik köztünk lényegében semmi, hiszen tudom hogy nagyon fiatal is vagyok minden ilyesmihez, sajnos a barátomhoz is, de hát szeretjük egymást, ez van. Ha a szüleimnek azt mondom hogy csak egy barátom, akkor addig csak az is lesz.
2018. júl. 28. 15:45
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a 6 év a baj, hanem hogy 13 vagy :)

Voltam hasonló cipőben. A csak akármennyire is komoly akar lenni, gyerek, és az is marad.

A srácok 20 év körül szintén gyerekek. Nem tudják mit akarnak.

Most normális persze. Aztán kitudja mi lesz :) :/


A szüleid nem fognak örülni. Lehet nem is fogják engedni hogy találkozzatok, vagy hogy egyáltalán a kapcsolatot tartsd vele.

Nem a 6 év a gond. Ha 20 lennél, a srác 26. Semmi baj nem lenne.

Felnőtt ember vagy.

De ez így elég pedofil dolog, még annak ellenére is mondom , hogy voltam hasonló cipőben.

Neked kell tudnod mit akarsz.

Legyetek egyenlőre barátok, aztán majd kiderül :)

2018. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szóval te 13 a srác 19..hát nemtudom :D :D az jó ha megbíztok egymásban..Ha igazán szeretitek egymást akkor valahogy megoldjátoo..De az a bibi hogy te 13 vagy..vagyis a te korosztályod naggya olyan hogy mindig más tetszik nekik.. 1 hétig ez,utána semmi,aztán 3 hetig egy másik...Ez a kamaszkor..Nehéz ki igazodni a tinikben. De ha te más vagy mint a többség akkor hajrá.
2018. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!