Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem törődik velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem törődik velem, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mélységesen el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok.

25 éves barátom van, én most vagyok 19 éves. Egy éve vagyunk együtt, de egyszer már szakítottam vele. Még egyszer sem feküdtünk le, mert amint este lefeküdtünk az ágyba, elaludt. Én próbáltam felkelteni a figyelmét, puszilgattam, beszéltem hozzá de sosem csinált semmit. És egy éve minden esetben ez van. Többször sírtam éjjel ezért, de még azzal sem törődött. A másik az, hogy tegnap rámírt egy lány, hogy vele megcsal a párom, valami szerkesztett képeket is küldött beszélgetésről, de én nem tudok vagy nem akarom elhinni. Rákérdeztem páromnál de mindent tagad. Illetve, augusztusban lesz a születésnapom, ami egyben az évfordulónk is. Ma írta, hogy nem tud velem lenni akkor mert strand fesztiválra megy (helyettem). Mit csináljak? Borzasztóan fáj, hogy én még a lehetetlent is megteszem érte, ő meg csak úgy...van.



2018. júl. 28. 12:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam vele mert nekem ennyit ér valaki akit szerettem. Nem adtam fel, de hiába. Nekem nem az az első hogy valaki "megdugjon", nekem csak az számít hogy törődjenek velem. De látom ez is elég nehéz egyeseknek.
2018. júl. 28. 16:55
 12/20 anonim ***** válasza:
De hát azt írod, nem törődik veled. Akkor most mi van?
2018. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Röviden: a párom nem foglalkozik velem, lehet hogy megcsal és én mégis szeretem.
2018. júl. 30. 09:51
 14/20 anonim ***** válasza:

Megérdemlitek egymást.

Egyformán ostobák és önzők vagytok.

2018. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

19 évesen egy év kapcsolat után ami volt már szakitás viszont nulla szex mit akarsz még? Egy normális 25 éves srácot akit egy kicsit is érdekelsz, le se tudnád vakarni magadról az ágyba még ha másik nője lenne.


19 évesen annyi pasid lehetne amennyit akarsz, akik lesnék minden mondatodat és állandóan szexelni akarnának.


Ez a szeretem duma meg egyoldalú hűség és kitartás hülyeség a részedről. Egyfelől mert nem érdemli meg, másfelől mert 19 évesen nem életed párjával szakitasz , hanem tini szerelemmel, aki ráadásul egy tapló megcsaló.


Ha gondolod én szivesen lefekszek veled, holott már bőven több vagyok mint 25. 😉

2018. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, megjött a nagy megmondó. :D Kedves 15-ös válaszoló, szerintem neked minden lejött a szövegből, csak pont a lényeg nem. A kérdezőnek nem az a legfőbb gondja, hogy nem fekszik le vele a barátja, csak megemlítette, hogy ő még ezt is megtette, mégsem érdeklődik iránta különösebben. Egyáltalán nem arra vágyik egy 19 éves lány, hogy egyszerre több pasija is legyen, bőven elég egy is, aki valóban figyel rá. Fogalmam sincs, hogy honnan jössz te, ahol tök természetes, ha az ember több szexrabszolgát is tart egyszerre. Szánalmas, hogy itt akarsz befűzni valakit egy jó kis menetre, lol. Nyomd el magad.
2018. aug. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

#16 nem tudom hol olvastad a szexrabszolga tartást.

Mert én ilyet nem irtam. Ellenben idéznék néhány valóban leirt dolgot.

Kérdező: " Egy éve vagyunk együtt, de egyszer már szakítottam vele. Még egyszer sem feküdtünk le,"

" És egy éve minden esetben ez van. Többször sírtam éjjel ezért, de még azzal sem törődött. "

én: "19 évesen annyi pasid lehetne amennyit akarsz, akik lesnék minden mondatodat"

Ha esetleg ebből az annyi pasid lehetne részt értetted félre úgy hogy egyszerre több fiúval is létesitsen szexuális kapcsolatot, akkor nagyon sajnálom hogy félreérthetően fogalmaztam.


Illetve az összes hozzászoló hasonló dolgokat irt.

Amúgy miért akarnék befűzni valakit akiről azt se tudom hogy néz ki és betegesen ragaszkodik a pasijához?

2018. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Pedig teljesen az jött le a szövegből, hogy egyszerre több pasit is simán tarthatna. Na, de ha már itt megy az idézgetés, akkor én is idézek valamit tőled: "Ha gondolod én szivesen lefekszek veled, holott már bőven több vagyok mint 25. 😉" Ez mi, ha nem befűzés?
2018. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Hidd el most még úgy érzed hogy ha szakítotok az egy hiba, mert szereted de idővel rájössz hogy inkább csak megkönnyebbültél. Annyi fiú van... biztos hogy találsz magadhoz egy olyat aki figyel rád, megbecsül, és akar is téged az ágyban. 19 éves vagy... én a helyedben nem pazarolnám rá az időm.
2018. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló, tökéletesen megértettél engem, ment is a zöld kéz. Köszönöm :)

És 15-ös, nem szeretem az ilyenfajta szövegeket, kérlek szépen ezt hanyagold.


Azért ragaszkodom hozzá "betegesen" mert világ életemben magányos voltam, sose törődött velem senki. És maga az érzés hogy van valakim (még úgy is hogy nem figyel rám), biztonságot ad. Kiskoromban a szüleimtől elkezdve mindenki bántott, és ez a mai napig így van. Menekülök egy helyre, ahol egy kis nyugalmam lehet.

2018. aug. 11. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!