Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem törődik velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem törődik velem, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mélységesen el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok.

25 éves barátom van, én most vagyok 19 éves. Egy éve vagyunk együtt, de egyszer már szakítottam vele. Még egyszer sem feküdtünk le, mert amint este lefeküdtünk az ágyba, elaludt. Én próbáltam felkelteni a figyelmét, puszilgattam, beszéltem hozzá de sosem csinált semmit. És egy éve minden esetben ez van. Többször sírtam éjjel ezért, de még azzal sem törődött. A másik az, hogy tegnap rámírt egy lány, hogy vele megcsal a párom, valami szerkesztett képeket is küldött beszélgetésről, de én nem tudok vagy nem akarom elhinni. Rákérdeztem páromnál de mindent tagad. Illetve, augusztusban lesz a születésnapom, ami egyben az évfordulónk is. Ma írta, hogy nem tud velem lenni akkor mert strand fesztiválra megy (helyettem). Mit csináljak? Borzasztóan fáj, hogy én még a lehetetlent is megteszem érte, ő meg csak úgy...van.



2018. júl. 28. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aranyom... Ez a fickó vagy búza, vagy tényleg csal a hátad mögött. Más magyarázatot nem találok.
2018. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert van mar mas no!
2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A csávó megcsal ! Ha pedig nem akkor simán hüje
2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De tagadja hogy ismerné azt a lányt.
2018. júl. 28. 12:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha tagadja? Szerinted ez azt jelenti, hogy igazat mond? Bárki tagadhat bármit.
2018. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Első barátnője vagyok (elvileg). Már nem tudom mit higyjek.
2018. júl. 28. 12:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak egyet nem értek: miért marad veled, ha hozzád sem ér, van másik nője, nincs közös vagyonotok (gondolom), közös gyereketek, egyszerűen le kéne lépnie és hagynia téged élni. Ritkán szoktam ilyet tanácsolni, de én a helyedben szakítanék vele, nem adnék ultimátumot sem.
2018. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy tagad. Szerinted ki vallaná be, hogy csalja a párját? :D Meg mi az, hogy egy éve vagytok együtt, de még nem feküdtetek le, pedig te még kezdeményeztél is? Nem vagyok szexmániás, mert nekem is kéne legalább 3-4 hónap az első alkalomig, de ennyi idő után már szerintem teljesen elfogadott, ha két ember egy ágyba kerül.
2018. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A másik, hogy ha kiakadok valamin jogosan, akkor is engem hibáztat hogy már megint mibajom van. Mint például a születésnapom kihagyása miatt. Én leszek a rossz, hogy miért haragszom meg.
2018. júl. 28. 13:01
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Naív liba vagy :/

Ha ennyire le szar téged, minek foglalkozol vele ?

19 éves vagy, legalább olyan valakit találnál aki megdug, az is jobb mint ez .....


Hagyd a francba ezt a gyereket.... Találsz jobbat :)

2018. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!