Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szokhatnám meg azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokhatnám meg azt, hogy a barátnőm kb mindenről elszámoltat engem? 17/f

Figyelt kérdés

Mindenről tudni akar, hogy hol voltam suli után, mit csináltam otthon, átjött e valamelyik haverom, miről dumáltunk, szabályozni akarja mikor mehetek bulizni, kikkel menjek, mennyit igyak.... az öltözködésembe is bele akar szólni, mindenbe.


Én meg nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy akárkinek is beszámolok arról, hogy mikor, kivel, hol vagyok, mit csinálok, mikor bulizok...


Kiskorom óta anyával élek, ő kórházban dolgozik, van hogy 48 órás ügyelete van. Van, hogy egész héten alig találkozunk, max reggel a konyhában futunk össze. Mindig úgy voltunk/vagyunk megegyezve, hogy amíg a jegyeim négyesek, legrosszabb esetben hármasok, bejárok rendesen suliba, akkor nem szól bele mikor, hol, kivel vagyok.

Van, hogy hétköznap is elmegyek egy-egy buliba, azzal a feltétellel, hogy másnap bemegyek iskolába.



2018. júl. 5. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Most valamikor nyáron megyek a barátokkal Balatonra, megint csak fiúk, szerintem akkor még nyomkövetőt is képes lenne rám szerelni... :D

Tudom, hogy az lenne a jobb, ha szakítanánk, de ez már ilyen megszokás... Utána nem lenne kivel együtt lennem... De így meg olyan a kapcsolat mint egy börtön, főleg nekem .

2018. júl. 5. 12:46
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne izéljél már!

17 évesen miért ne találhatnál másik lányt?

Akár a Balatonon, mikor a barátaiddal ott vagytok. De ha ott nem, akkor majd ősszel. Vagy később. Amikor adódik.

2018. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
:D meg is érdemed fiam, én inkább élek egyedül, mint hogy valakinek a csicskája legyek, de hát úgy látszik van aki ezt élvezi...
2018. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a lánnyal a szakítást! Egy életen át ezt nem lehet tűrni! Ne hidd el neki, ha azt ígéri, hogy megváltozik. NEM VÁLTOZIK MEG, mert ő ilyen! Viszont, ne siessed el az összeköltözést egy másik lánnyal!!! Ismerkedj, válogass! Ezzel a lánnyal - ismétlem - SZAKÍTS!
2018. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Haver ha ezt itt meglátja, neked véged
2018. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
most lehet tenni még egy utolsó kísérletet a megmentésre: mész a Balatonra haverokkal - és megmondod neki, ki lesz kapcsolva a telefonod, nem veszed fel - mert neked ez nem jó, hogy mint egy rendőrnyomozó állandóan kullancsként ragad rád. Egyébként a rosszat nem szabad megszokni - a megszokás a dolgok halála.
2018. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell megszokni. Melyik a fontosabb a szabadság, vagy a barátnőd; ha a barátnőd meg a szabadság nem járnak kéz a kézben egymással

?

2018. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Petőfi Sándor válasza:


Szabadság, szerelem!

E kettő kell nekem.

Szerelmemért föláldozom

Az életet,

Szabadságért föláldozom

Szerelmemet.

2018. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Papucs112 ***** válasza:
66%
Lehetek én a fekete bárány, de magamból kiindulva nekem sem tetszene ha a barátom hétköznap bulizna, meg részegre issza magát. Ha neked nem tetszik, tegyél ellene, csak azért mert "utána nem lesz kivel lenned" fölösleges érzelmileg kihasználni azt a lányt. Lehet azért ilyen féltékeny, mert a haverjaid előrébb vannak a fontossági listán, mint ő. Nem mindig másban kell keresni a hibát, ettől függetlenül ő is lehet lazább, de egy kapcsolat arról szól hogy mindketten igazodtok egymáshoz.
2018. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Papucs112, olvasd el, légy szíves, újból a kérdező levelét. Szó sincs állandó bulizásról, részeg állapotig tartó ivásról. Az első mondata alapján és sok évtizedes tapasztalattal a hátam mögött, állítom, hogy ők ketten nem illenek egymáshoz és ezt egy életen át nem tudják egymástól eltűrni! A római jog kimondja: "Hallgattassék meg a másik fél is!" A lány indokait nem ismerjük. Ámde, bármilyen indokkal is állna elénk, és ha mi igazat is adnánk neki, ők ketten nem fogják tudni éveken keresztül tolerálni! Ezért tanácsolom a kapcsolatuk felszámolását.
2018. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!