Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szokhatnám meg azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokhatnám meg azt, hogy a barátnőm kb mindenről elszámoltat engem? 17/f

Figyelt kérdés

Mindenről tudni akar, hogy hol voltam suli után, mit csináltam otthon, átjött e valamelyik haverom, miről dumáltunk, szabályozni akarja mikor mehetek bulizni, kikkel menjek, mennyit igyak.... az öltözködésembe is bele akar szólni, mindenbe.


Én meg nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy akárkinek is beszámolok arról, hogy mikor, kivel, hol vagyok, mit csinálok, mikor bulizok...


Kiskorom óta anyával élek, ő kórházban dolgozik, van hogy 48 órás ügyelete van. Van, hogy egész héten alig találkozunk, max reggel a konyhában futunk össze. Mindig úgy voltunk/vagyunk megegyezve, hogy amíg a jegyeim négyesek, legrosszabb esetben hármasok, bejárok rendesen suliba, akkor nem szól bele mikor, hol, kivel vagyok.

Van, hogy hétköznap is elmegyek egy-egy buliba, azzal a feltétellel, hogy másnap bemegyek iskolába.



2018. júl. 5. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Az ilyentől menekülni kell...☝️
2018. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
De papucs vagy :D Én rögtön kivágnám, kérdés nélkül.
2018. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
86%
Szokj hozzá, ez igy fog menni mostantol az életben😂
2018. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj. Mondanám neki, azt hiszem vissza kell adnunk egymásnak a szabadságunkat. Nem akarnék rendőri felügyelet alatt élni.... Jeladót nem akart felcsatolni? Ő is szabadon vizslasson, ahol akar, mert ő is szabad.
2018. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó! Így megszoknod sem kell! Szólj neki hogy álljon le vagy annyi.
2018. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha hétköznap megyek bulizni, az nagyon nem tetszik neki.

Ha hétvégente megyünk haverokkal kocsmázni, oda is mindig velem akar jönni. Mondtam már neki, hogy fiúbanda vagyunk, hagy menjek már valahová úgy, hogy nem vagyok a felügyelete alatt. Utána mondja, hogy jó akkor nem jön, de ne merjek egy korty alkoholt sem inni, de legalább fél óránként irogat, hogy nem e vagyok részeg.


Azt mondja, az anyám cseszte el a nevelésem, mert mindent megengedett, meg olyankor jártam bulizni amikor akartam, nem kellett semmiről beszámolnom, és ennek változni kell :O...

kész diktatúra

2018. júl. 5. 12:07
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Te nagyon hülye vagy, nekem senki sem parancsolhatna így, még anyám sem, 17 éves vagy ember, nem tudnád megerőltetni magadat egy picit? Ki nálatok a férfi, mert úgy látszik nem te. Nem anyád rontotta el a nevelésed, hanem az, hogy nem volt előtted apakép, férfi példa.
2018. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard megszokni, mert nem normális.

Sőt, később, amikor már leendő házastársadat keresed az illetőben, akkor se engedd, hogy így viselkedjenek veled. Aki így viselkedik, annak mondj azonnal búcsút!

2018. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg menekulj:( az is eleg erdekes, hogy ennyi idos es o akarja megmondani, hogy a te anyukadnak, hogy kellett volna nevelnie teged..szerintem ez hosszu tavon nagyon rossz lenne neked, felejtsd el a lanyt
2018. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sem oda, sem vissza nem szabadna ilyennek tortenni. Mi tobb, szerintem inkabb a baratnod tartozhat neked elszamolassal, mert ez a tulzott kivancsisag (feltekenyseg) inkabb amolyan "magabol kiindulas" lehet. Ne turd el, beszeld meg vele. Mert a problemakat meg KELL beszelni. Ha nem valtozik, akkor szerintem hagyd ott.

30/N

2018. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!