Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon feltekeny a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny a baratom?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. 10 hónapja vagyunk együtt. Az elején teljesen más volt, de amióta szerelmes belém fordult a kocka! Nem vehetek fel kivágott felsőt mert rám szól, és szabályosan felhúzza a felsőm a nyilt utcán, azzal a címmel hogy " nr mutogasd magad"

Nem mehetek nélküle bulizni, mert hogy a " palik rám mozdulnak"

Nem beszélhetek fiúkkal, mert hatalmas balhé lesz belőle:D mindenre féltékeny. Függesztettük magunkat facebookon meg más helyeken csak hogy nyugodtabb legyen a kapcsolatunk mert mindig emiatt volt a vita. Lassan itt a szülinapom, és mondtam neki hogy szeretnék vissza menni arra az egy napra, hogy mások is felköszönthessenek. Erre jött az óriási balhé.. "nem mehetsz, hogy gondolod hogy majd én végig nézem ahogy a palik felköszöntenek????" Borzalmas, és idegekkel nem lehet bírni ezt. Mi a vélemenyetek a szituációrol? Szeretem de ezzel kikészít, ráadásul ha egy fiú rám irt azt autómatikusan tiltanom kellett miatta mert kiakadt és borult a bili hogy: ne irkáljon ez a kis veréb es blablablaaaa

Sok mindent tudnék még írni, de úgy gondolom ebben benne van a lényeg


2018. márc. 26. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Egyszeruen csak atrol van szo, hogy ezen kivul minden jo mert a masik felem, viszont ez tenyleg idegesito. Nem mindennapos problema de ha elojon es mostanaban tobbszor mint szokott akkor jelenetet rendez. Most eldontottem hogy ha nem valtoztat es sokadszorra is ez lesz, akkor kiadom az utjat vegleg.
2018. márc. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!