Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékeny a barátom mindenkire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a barátom mindenkire, de én vagyok a hibás ebben?

Figyelt kérdés
6 hónapja együtt vagyunk, mindent együtt csináltunk, minden nap találkoztunk és nagyon jó megvoltunk. Együtt mentünk táborba, ott beszélgettem egy sráccal aki a gólyám hisz 2 évvel fiatalabb nálam, mikor elkezdődött a suli, ő haza kísért és sokat beszéltünk, de nekem nem úgy tetszik viszont ő szerelmes belém. A barátomnak nem mondtam el, hogy néha beszélünk, mert mindenkire féltékeny egy csomó régi fiú barátomat le kellett tiltanom e miatt. Viszont neki van egy "legjobb" barátnője akivel 2 éve ismerik egymást és ők osztálytársak és a csajt pisilni is ki kíséri. Én alattuk járok egy évvel. Ő 2 hete szakított velem, mert megtudta, hogy beszélgetek egy alattam tanuló sráccal, de elmondtam neki, hogy csak nem akartam, hogy féltékeny legyen. Azóta bocsánatot kértem és újra együtt vagyunk,. de most mivel ő azt híresztelte rólam, hogy össze is jöttem azzal a sráccal az anyja is utál meg a barátai, de viszont az én barátaim is utálják, de engem nem érdekel a véleményük, mert szeretem. Két napja folyton potyognak a könnyeim, mert folyton megbánt olyanokkal, h felhozza az egészet vagy, hogy nem teszi meg azt amit régen még megtett. És hiányzik a régi önmaga, most nagyképű és felszínes lett és ezt nem szeretem. De nem tudok szakítani vele, mert annyira szeretem, viszont így szar az egész. Egész héten dolgozik és eddig nem dolgozott csak most, de így velem nem fog foglalkozni és igazából 17 éves nem kell neki a pénz. Mi tévő legyek?
2017. okt. 9. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátod túl féltékeny. És nem is igazságos. Ha neki lehet lány barátja, akkor neked miért ne lehetne fiú barátod?

Az viszont nem szép tőled, hogy tudod, hogy ez a fiú szerelmes beléd, tehát nem csak a gólyád, hanem szerelmes, és mégis hagyod, hogy kísérgessen.

Szerintem szakítsatok. Biztosan találsz olyat, aki normálisabb lesz veled.

2017. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyetèrtek az előzővel, a srác fèltèkenysège tùlmegy az egèszsèges határon. Főleg, hogy ő mèg a wc-re is elkísèri a barátnőjét, de neked mèg az is tilos, hogy beszèlgess egy sráccal. Otthon is rossz szìnben tüntetett fel tèged, ez sem egèszsèges, hisz a ti problèmátok csak rátok tartozik. Ez csak rosszabb lesz, hidd el... Sokkal jobbat èrdemelsz!
2017. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg neki, hogy a féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.

Nem bízik benned, hogy mellette akarsz maradni és nem bízik önmagában, hogy meg tud tartani.

Ráadásul rossz híredet kelti, ezért az a legjobb, ha szétválik utatok.

Ha nem így teszel, előbb-utóbb akkor is bekövetkezik, az még rosszabb lesz neked.

Ha bármire hivatkozol, hogy nem teszed, akkor nem ésszerűen viselkedsz, tehát panasznak helye nincs!

2017. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is ugyanezt csinálja, akkor nincs joga féltékenykedni.
2017. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!