Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevsztem a barátnőmmel. Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevsztem a barátnőmmel. Én lehetek a hibás?

Figyelt kérdés
Minap láttam hogy születésnapja alkalmából az exe is irt neki facebook. Semmi provokáló nem volt benne. Azonban barátnőm megköszönő válaszában szerepelt egy olyan dolog ami mellett (igen nevetséges) nem tudtam elmenni: puszis smiley. Senki másnak nem küldött olyat csak a barátnőinek. A dologban az a vicces hogy állandóan ecseteli nekem hogy mennyire gyűlölte az exét... Nem tudom hogy tulgondolom e vagy nem. De most azt hiszi nem bizok meg benne... Engem akkoris bánt a tudat..

2016. dec. 5. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hol a tvkábel, kerlek hagyd hogy felkossem magam.
2016. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

arra véletlenül sem gondoltál még, hogy a szarkazmus jele lehet az a szerencsétlen puszis smyle??!!


ha ő az igen nevetséges, akkor egy picit nézz magadba kérlek, mert ha így viselkedsz hamarabb visszamegy az exéhez mint hogy kibékültök! :*

2016. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, de legközelebb próbálj beszélni vele erről vádaskodás helyett. De egyébként szerintem megnyugodhatsz, semmit nem jelent :)
2016. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!