Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon feltekeny a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny a baratom?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. 10 hónapja vagyunk együtt. Az elején teljesen más volt, de amióta szerelmes belém fordult a kocka! Nem vehetek fel kivágott felsőt mert rám szól, és szabályosan felhúzza a felsőm a nyilt utcán, azzal a címmel hogy " nr mutogasd magad"

Nem mehetek nélküle bulizni, mert hogy a " palik rám mozdulnak"

Nem beszélhetek fiúkkal, mert hatalmas balhé lesz belőle:D mindenre féltékeny. Függesztettük magunkat facebookon meg más helyeken csak hogy nyugodtabb legyen a kapcsolatunk mert mindig emiatt volt a vita. Lassan itt a szülinapom, és mondtam neki hogy szeretnék vissza menni arra az egy napra, hogy mások is felköszönthessenek. Erre jött az óriási balhé.. "nem mehetsz, hogy gondolod hogy majd én végig nézem ahogy a palik felköszöntenek????" Borzalmas, és idegekkel nem lehet bírni ezt. Mi a vélemenyetek a szituációrol? Szeretem de ezzel kikészít, ráadásul ha egy fiú rám irt azt autómatikusan tiltanom kellett miatta mert kiakadt és borult a bili hogy: ne irkáljon ez a kis veréb es blablablaaaa

Sok mindent tudnék még írni, de úgy gondolom ebben benne van a lényeg


2018. márc. 26. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szakíts, vagy old meg vele a problémát.Szerintem ez így egy élhetetlen helyzet.
2018. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kamu, ennyire nem lehet hulye
2018. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez szenvedés. Ezen a kapcsolaton nagyon szépen látszik, hogy mit okoz, ha valaki nem képes megbízni a másikban. A végeredmény viták. Ő úgy gondolja, te tehetsz arról, hogy vitatkoztok, de az igazság az, hogy ő a vita forrása. Ne hagyd magad. Így azt éri el, hogy kisajátít és eltilt a barátaidtól. Leszögez magához. Ehhez nincs joga. Ugyanúgy mindkettőtök külön is elmehet bulizni, beszélhet a másik nemmel, sőtt meg is nézheti a másik nemet, mert hát valljuk be, érdeklődünk. A szemünk mindenképp :D


Kicsit én is ilyen voltam, de messze nem ilyen. Csak az italtól féltettem nagyon, mert tudom, hogy nem kell neki sok, hogy határ közelében táncoljon, de tisztában vagyok vele, hogy nem csalna meg. Bízok benne. öltözködésedbe meg nemár, hogy beleszóljon. Úgy öltözöl ahogy akarsz, ha megnéznek akkor mi van? Nézéssel még senkit se raktak meg. Mi az, hogy rádszól az utcán ilyen dolog miatt?


Ha így fogtok haladni, akkor szakítás lesz. Ki akar sajátítani, ami csak tönkreteszi a kapcsolatot. Így nincs közös jövőtök.


De például én megnézek más csajokat az utcán, volt rá példa, hogy akkor is amikor ott volt. Ő is megnézi srácokat. Őt is megnézik. Csak büszke vagyok tőle, hogy ő az enyém, és milyen szép, mások megnézik... Még jól is esik. Nah az már nem ha próbálkoznak, de mivel hűséges, így nem történik semmi olyan.


Bizalom az alapja, ha ez nincs meg, akkor lapát.

2018. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miert lenne kamu???? Ez egy teljesen igaz kerdes ez van, ha meg ketelkedsz akkor ez nem a te helyed 😘

Elso valaszolo: koszonom a normalis valaszod:) probalom megoldani, de egyszeruen betegesen feltekeny es szerinte ez teljesen normalis amit csinal :D

2018. márc. 26. 21:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso: nagyon igazad van mindenben! En is feltekeny vagyok, nem is beszel mas lanyokkal nem azert mert eltiltottam, hanem mert nem szorul ilyenekre ra. Viszont pont o nem bizik bennem aki szamtalanszor lebukott a hazugsagaival mert mindig hazudozott es nem piti dolgokban. Raadasul a 4dik honapban majdnem felre is lepett tehat nem ertem, hogy pont o miert feltekenykedik.
2018. márc. 26. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Te látod szerintem magad túlértékesnek :D Szerintem szerencsétlen srác ott melletted ha nem cseszegetnéd nézegetné a többi szebb csajt nálad.


Csak te mindig oda pofátlankodsz "MEGINT FÉLTÉKENY VAGY"-okat mondani, és te hiszed el.


Szokásos női f**zság.

2018. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso te nagyon el vagy tevedve! En nem tartom tul ertekesnek magam, o birtokol engem, volt hogy a telefonomba is turkalt 😂😂 ha meg igy gondolod akkor kerdezem en, hogy amikor szakitottam vele parszor akkor miert tort szet, miert sirt es mondta hogy megvaltozik? Ez az, amikor valaki csak egy kis reszt lat a sztoribol de okoskodok
2018. márc. 26. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nah az a helyzet, hogy szakítás után, ha 5 perccel később újra összejöttök, akkor onnan kell újra számolni. Ha több szakítás is volt, akkor már rég bukta az egész.
2018. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi ez a hulye szokas hagyjuk mar 😂😂😂😂
2018. márc. 26. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak neked akarok segíteni, hogy ami egyszer nem ment az sokadszorra se fog. Mindenki megérdemel egy második esélyt, de nem többet. Szakítás(ok) után nem lesz ugyanolyan.


Ha te beletörődsz, hogy kisajátít és féltékenykedik, akkor minek írod ki a kérdést? Szakítani meg nem akarsz. Pedig az a megoldás, ha képtelen változtatni.


De ahogy látom téged nem nagyon zavar, hogy kihasznál és csak birtokolni akar mint egy tárgyat, ha az igazságon röhögsz és nem tetszik akkor szenvedj nyugodtan te életed. Mi csak segíteni akarunk, mert így ez egyátalán nem fog műdködni és értelmetlen szenvedés.

2018. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!