Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám erről leszoktatni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám erről leszoktatni? Az ő érdekében

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, jól kijövünk, elvagyunk, de egy valami nagyon zavar: mikor elmegy egy-egy buliba, és iszik mondjuk egy közepes mennyiséget (nem kell hozzá leinnia magát a sárgaföldig, csak legyen benne mondjuk 2-3 sör), akkor egyből rágyújt. Amúgy nem dohányzik, de olyankor mindig. Milliószor elmondtam már neki, hogy ez nem jó, magának árt vele, de nem hajlandó elfogadni, hogy igazam van, pedig tudja, hogy igen. Én csak az ő érdekében szeretném leszoktatni erről.

Mit tegyek? Hogyan csináljam?

Én 19 vagyok, a barátom 21.

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 24. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Attól semmi baja nem lesz.

2-3 sör után tud gondolkodni az ember, szóval tudatosan teszi, nem alkohol miatt szerintem. Szóval ha nem akar, akkor nem is fog erről a szokásáról leszokni.

2018. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sajat magad erdekeben akarod leszoktatni. Ne azt mondd, hogy maganak art, hanem hogy neked. Te nem szeretned ezt, teged zavar. Jol esne neked, ha nem csinalna. Eroszakkal nem lehet elerni semmit, ha ezek utan nem valtoztat, akkor nem valtoztat, el kell fogadnod. Vagy tovabblepni.
2018. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha iszik az ember, sokszor megkívánja a cigit. Én például sosem szoknék rá a cigire, azt is tudom, milyen káros, de bulikban én is elszívok egy-egy szálat. Szóval amíg nem lesz belőle függőség (már állandóan rágyújt a barátod, nem csak bulikban), addig szerintem fogadd el:) sok ember van ezzel így.
2018. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!