Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ragadok bele mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragadok bele mindig az örök második szerepébe?

Figyelt kérdés

Az élet minden részén a második szerepét játszom: családban én vagyok az idősebb, tőlem elvárják, hogy jól tanuljak, míg tesómtól nem, és vele máshogy, kedvesebben foglalkoznak, mint velem. Ha az ő telója elromlik, fél éven belül kap egy másikat, míg nekem lepasszolnak egy régit (idén másodjára kapom meg apa régi telefonjait.)


Szerelemben mindig a legjobb barátnőm kell minden fiúnak, aki ránk néz, én sosem jövök szóba - harmadik kerék leszek egyből, még akkor is, ha érzelmileg vonzódok a szóban forgó fiúhoz..Mindig én vagyok a "nem szép", az aki "senkinek sem kell", és az abszolút haver a fiúknak. Nyílvánvalóan bennem van a hiba, de mégis hogyan lehetne kilépni egy ilyen helyzetből?



2018. márc. 13. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a cinikus válasz az lenne, hogy idővel.
2018. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit tartasz magadban hibának? Nem ismerünk, így nem tudjuk elmondani min változtass. Külsőddel van gond véleményed szerint? Vagy flegma vagy az emberekkel? Esetleg visszahúzódóbb vagy és nem tudsz beszélgetni? Rengeteg lehetőség van.


Amúgy egyszer küldtél nekem egy csomó zenei előadót, amikből néhánynak egy-két száma a kedvenceim közé került, szóval köszi. :D

2018. márc. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem voltam a legkitűnőbb szépség, nem is akartam a lehetetlent hajkurászni, de túlságosan csúnyának sem tartom magamat :D nyílván szeretnék fogyni, meg kicsit fotogénebbnek is jó lenne lenni, de elsősorban a személyiségemen szeretnék csiszolni (ami elég jó naaagy feladat így hirtelen, hiszen nem olyan könnyű.. meg nem is érdemes néha.)
2018. márc. 14. 21:17
 4/4 Kim Bo Mao ***** válasza:
Nekem az írásodból az jön le, hogy sokat agyalsz ezen, és nem tudod elengedni ezt a tudatállapotot/beállítottságot. Lehet, hogy te teszed saját magadat a második helyre, csak nem veszed észre. Írásod első része: elvárják tőled hogy jól tanulj, régi lepasszolt telefont kapsz meg meg mindig, kevesebbet foglalkoznak. Lehet hogy sokkal önállóbbnak és erősebbnek vélnek mint a tesódat, ergo többet mernek rád bízni. Írásod második része, hogy vonzódsz egy sráchoz akinek mindig a barátnőd kell. Barátnőd, vagy a srác tud arról, hogy mik az érzéseid? Nem? Ha olyan zárkózott vagy hogyan is tudnák az emberek hogy mit érzel, mire vágysz? :) Elmélkedő típusnak látszol --> zárkózott, egy kis nyitottság jót tenne, és próbáld elengedni az ártó gondolataidat mert hosszú távon nagyon rombolják majd az önérzetedet.
2018. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!