Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Nos, adott a szituáció miszerint tavaly Aug. Vége felé összefutottam egy lánnyal az utcán. (Csak látásból ismerem, egy suliba jártunk, csak én már végeztem azóta.) És teljesen random rámköszönt és mosolygott, majd ment tovább. (Azóta is látom azt a mosolyt magam előtt.) Zavaromban csak egy "hellot" mondtam neki majd mentem tovabb én is. Akkoriban éppen magam alatt voltam, egy masik lány végett, és nem szenteltem túl sok időt erre az esetre. Most viszont egy pár hete eszembe jutott ez a lány, és gondoltam ráírok. (Nem egy helyen lakunk, hál' istennek nem túl messze tömegközzel 10p) De konkrétan ötletem sincs, hogy mit írjak neki. Kicsit kínosnak érezném ha azt írnàm, hogy "Szia! Kb féléve összefutottunk az utcán, és rám mosolyogtál. Azóta sem tudtam ezt elfelejteni. Blabla" A lány 18 éves.

Köszi előre is az értelmes válaszokat.

20/f


2018. márc. 9. 02:45
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

én tökre örülnék, nagyon jól esne, ha így írnál rám. még úgy is, hogy barátom van. :D

ismerősöd facebookon? ha igen, de különösebben nincs semmiféle kapcsolat közöttetek, muszáj leszel valahogy lényegretörően ráírni, vagy randira hívni, vagy csak írsz egy sziát, megvárod a válaszát, és utána írsz neki, hogy szeretnéd őt jobban megismerni.

ha nem ismerősöd, akkor is érdemes egy ilyen jellegű szöveggel kezdeni. nincs értelme számomra annak hogy "csak beszélgetünk "céltalanul"", egyikünk se tudja, hogy mi van mit akar a másik. jobb az elején tisztázni, hogy miféle szándékokkal nyitsz felé. neked sincs fejfájás miatta, és neki sincs. látni fogod a reakcióiból, hogy keres e, kommunikatív e... de jobb minél előbb randira hívni! :)

sok sikert;)

2018. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne légy már óvodás. Velem is előfordult,hogy rá köszöntem valakire,aki hasonlított egy ismerősömre. Sokszor. Ma is majdnem megtettem reggel a buszon félig ébredezve. Ne told túl ezt a dolgot.
2018. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!