Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Írjak neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Röviden a barátnőm osztályába szoktam lemenni a lányhoz és egy pár osztálytársának meg tetszettem. Az egyik egy buli alkalmával nagyon nyomult az egyik srác de visszautasítottam mert egy kicsit se az esetem. Pár nap múlva rám írt s így utólag szégyenlem, de elég bunkó voltam vele. Utána mikor néha lementem amíg ott voltam végig bámult stb.. Jött egy másik buli ott nagyon visszafogta magát s akkor egy másik osztálytársa nyomult de sokkal udvariasabban. Ezt a nyomulós nem látta csak tudja, hogy neki is tetszem. Vele élőbe szoktam beszélgetni mert megvár tánc után. Kb.egy hónapja a nyomulósabbikkal neten megint kezdtük beszélgetni de sokkal kedvesebb vagyok mostmár. A srác úgy néz ki hogy belémszeretett. Többször mondtam neki, hogy jobb lenne neki ha nem beszélgetnénk de ugye nem így lett. Én mint barátot nagyon megszerettem, jól lehet vele beszélgetni. 3 napja nem beszélgetünk többször is akartam írni neki de gondoltam hátha felejteni akar így nem zaklatom fel. Szerintetek írjak neki vagy inkább ne? Szeretném,hogy minél jobb legyen neki s miattam ne szomorkodjon...

15/L


2018. jan. 7. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Írjál neki:)

Ha írsz neki akkor biztos vagyok benne,hogy örülni fog,h érdeklődsz iránta.

Hisz azt mondtad h jókat eltudtok cseverészni.

Ezek az elnevezések xd ,,nyomulósabb" 😂😂


15/l

2018. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy örülne csak nem szeretnék rossz hatással lenni rá. Vagyis ki tudja, lehet hogy felejteni akar de én nem hagyom...
2018. jan. 7. 11:13
 3/7 anonim válasza:
szerintem ne írjál neki mert ha beszélni szeretne veled akkor úgy is rád ír.viszont ha nem ír akkor lehet h el kell felejtened mert azt írtad h mondtad h ne írjon de ő mégis írt nekem ez a véleményem de nem baj h máshogy gondolod ez csak egy ötlet
2018. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Vagy várja, hogy írjak neki vagy felejteni szeretne. Néha szoktam beszélgetni az egyik legjobb barátjával, lehet hogy rákérdezek a dologra.
2018. jan. 7. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet, kérdezz rá a barátjára:)
2018. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor este majd írok a barátjának. Vele kapcsolatban mindíg segit :)
2018. jan. 7. 12:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül írtam a fiúnak, megkérdeztem hogy minden rendben van-e. Mondta,hogy felejteni próbál így pár szó után az ő érdekében elköszöntem. Nagyon fáj, hogy egy ilyen barátot elvesztettem de remélem hogy boldogabb lesz.
2018. jan. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!