Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fontoss, mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontoss, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel facen beszéltünk pár szót de az utolsó levelemre nem írt vissza csak elolvasta..

Mit írjak neki mert szeretnék vele továbbra is beszélni.😊



2017. okt. 7. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki időt,hogy válaszoljon.
2017. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már adtam meki időt bőven mert gondoltam hogy elfoglalt vagy más dolga van de már volt fent azóta sokszor..

De valamit írni szeretnék mert beszélgetni szeretnék vele😳

2017. okt. 7. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolt, akkor nem hinném hogy érdekli irántad...
2017. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval... Hogyha annyira érdekelnéd őt, akkor már rég válaszolt volna neked. Szerintem nem kell ide kertelés, hanem egyenesen kérdezd meg tőle, hogy miért nem reagált semmit az utolsó üzenetedre. Ennyi. Arra persze figyelj, hogy ne legyen számonkérő a stílusod.
2017. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!