Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal. 2 napja mikor jöttem ki a suliból láttam ahogy egy másik lány nyakában lóg. Mikor elindultunk haza megkérdeztem tőle, hogy ez mégis mi volt. Semmi rossz szándék nem volt bennem, annak ellenére, hogy elég féltékeny vagyok, próbálom visszafogni magam és megértő lenni. Azt mondta a lány nem akarta, hogy megölelje, csak ő. Ez viszont már nagyon rosszul esett. Nem is igazán értettem miért szeretne más lányokat ölelgetni és ezt szóvá is tettem neki. Azóta összevesztünk és valahogy nem bírom elfogadni ezt a dolgot, pedig nem olyan nagy dolog valakit megölelni. Velem van a baj? Túlreagálom ezt az egészet?

2018. márc. 2. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem regálod túl. Még ha szeretne másokat is ölelgetni, akkor sem teheti meg, ha veled van kapcsolatban, ezt kéne vele megértetni. Már ha ő egyáltalán úgy érzi, hogy kapcsolatban vagytok... Még.
2018. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig ezzel kezdödik, elöször csak ölelés, majd egyre jobban el kezd távolodni tőled, szerintem beszéld meg vele ezt, hogy neked nem esik jól, és ha őt nem érdekli vagy nem változik akkor....
2018. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam féltékenykedni. Egy mottót kell követni. A szeret marad, ha nem elmegy. Ha nem szeret nem is kell hogy maradjon. ;)
2018. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# ez nem mindig van így és saját magamból indulok ki fiú révén, én utolsó 1 hónapban úgy voltam együtt exemmel, hogy nem éreztem iránta semmit, de még nem akartam szakítani, mert bizonytalan voltam, megcsalni nem csaltam volna meg soha, de azt nem titkolom, hogy vágytam más lányra közben.
2018. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret... észrevenném ha nem így lenne. Szakításon nem is gondolkozom. Aztmondta a lány csak a barátja, semmi több. Én ezt el is hiszem neki. De nem értem mért kell megölelnie...
2018. márc. 3. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve én is féltékeny lennék, de én mindig túlreagálom a dolgokat. Szerintem megölelhet barátilag bárkit, csak adjon rá normális magyarázatot, pláne neked, a barátnőjének. Nyugi, veled nincs baj, természetes, higy félted a kapcsolatodat, de hogyha tudod, hogy ő szeret, és te is szereted őt, akkor üljetek le, és beszéljétek meg egymás között a dolgokat.
2018. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon sokat segítettetek!:)
2018. márc. 3. 10:16
 8/8 anonim válasza:

Nem is értem miért jönnek egyből azzal hogy "Jajj megölelte,legközelebb már más lesz stb"


Barátnőm soha nem féltékenykedik azért mert más lányokat ölelgetek,nyilván vannak más lány barátaim is.

És ezt ő megértette.Akkor más miért nem tudja megtenni ezt? Szerintem túlreagálod..És akárhogy nézett ki az a veszekedés amit említettél neki volt igaza (Már ha ezzel kapcsolatos kimenetele volt)

2018. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!