Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ilyenkor barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Társastáncolni akar, régebben társastáncolt is verseny szinten is, de egy sérülés miatt abba kellett hagynia.

Nos, kicsit olyan furán érzem magam, hogy más ott kb "fogdosná" (jó tudom nem erről szól, meg nem is fogdosás,de akkor is, értitek hogy értem)plussz nem tudom napi hány óra együtt töltött idő, meg ha esetleg fellépni mennének gondolom elvárná, hogy én is nézzem meg, na és akkor ahogy azt látnám..

és nem csak ez döfi az oldalam, hanem tudom, hogy forditott esetben meg olyan rinya menne hogy az hihetetlen. hát már olyankor is olyan féltékenységi rohamot lenyom mikor pl ismeretlen csaj ír valami miatt, és hogy ez ki meg ilyenek.

ja meg ha esetleg bulizni mennék egyedül (még csak nem is voltam nélküle rendes buliba soha..) akkor is jaj csajozok meg ilyenek.

szval értitek amit neki lehet nekem nem, ő féltékenykedhet mindig én nem.. :D

nyugtassatok meg hogy picit jogosan vagyok féltékeny.. :D de nem is tudom. nem olyan féltékenység ez.


2016. febr. 16. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:
20f
2016. febr. 16. 17:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon király kapcsolat. Tele van bizalommal...
2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit van """"""""""jogod""""""""" féltékenykedni, de minek? Veled van nem? Mindenkinek vannak igényei ha te pedig nem tudod kielégíteni a párodét magadra vess.
2016. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!