Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feltekenyek lennetek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feltekenyek lennetek, hogy ha a pasitok beszelne mas lanyokkal. Is?

Figyelt kérdés
Mielott osszejottunk volna nagyon sok 1 ejszakas kalandja volt. 8 honap utan megkertem ne beszeljen lanyokkal. Lemondott roluk de viszont most egy par napja a baratnom baratja ramirt h egy kerdest feltegyen nekem a baratnomrol. Errol az egeszrol szoltam is neki de o elkezdett ismet lanyokkal beszelni. Ez csak engem zavar? Velem van a baj? (1 ève es 2 honapja vagyunk egyutt)

2017. jan. 28. 22:46
1 2
 1/11 Illy Blacke válasza:
szerintem ha igazán szeret téged, nem kell féltékenynek lenned..
2017. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megigerte h nem csal meg mivel ez csak a baratsagrol szol koztuk es mem csalna meg de azert zavar...
2017. jan. 28. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Én eleve meg sem kérem, hogy ne beszéljen más lányokkal. Ugyanis bíznék benne, hogy tudjam szeret engem. Ha megcsal akkor meg nem kár érte, hogy kidobjam.

Ugye tudod, hogy a féltékenység, és az, hogy megszabod mit tehet mit nem az régen rossz???

2017. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mielott osszejottunk volna nagyon sok 1 ejszakas kalandja volt"

Ilyen emberrel minek jöttél össze?? Tini kategória, és máris sok egyéjszakás kapcsolat? Ez mondjuk rólad és róla is árulkodik....

2017. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En nem azert jottem ossze vele mert 1 ejszakas kalandot akartam sot o se velem. En tenyleg szerelmes lettem bele..de mi lenne ha a konkret kerdesre kapnak valaszt?!
2017. jan. 28. 23:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy ha mar ez felmerult akkor rolam mot arulkodik ez a dolog?
2017. jan. 28. 23:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit*
2017. jan. 28. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:

#5: Senki nem mondta,hogy azért jöttél vele össze....

Egyébként igen, az lennék.

2017. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem lennék az, ha tényleg csak barátságról lenne szó. Nekem is vannak fiú barátaim és rosszul esne ha azért nem beszélnének velem többé, mert barátnőjük lett. Vagy ha én nem beszélhetnék a fiú barátaimmal mert a barátom féltékenykedne... Normális persze, hogy zavar valamilyen szinten, de úgy működhet csak rendesen a kapcsolat, ha megbízol benne. Ha ennek ellenére átver, másként beszél a lányokkal... Hát akkor annyit is ér a srác, legalább korábban kiderül milyen valójában
2017. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hülyét tudok kapni ettől a szlengtől, hogy a "pasim". Ha valaki így hívja a párját, valószínűleg nagyon felszínes kis tini érzelmei lehetnek iránta /ergo, nem az igazi, csak szexre kell.. Istenem, ha legalább szereted, akkor hívd már máshogy, ne úgy, mint a p*csák.


Egyébként, nekem nincs pasim. Férjem van. Ha beszélne más nőkkel, nem lennék féltékeny.


De ha egy ilyen jó hátterű kapcsolatban lennék mint te, akkor elgondolkodnék rajta, hogy éppen kivel hempereg helyettem, vagy, hogy mikor fog dobni. ;)

2017. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!