Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoztam neki?

Figyelt kérdés

Az oszatlyban van egy lany aki jatszadozott velem.Ezert nem foglalkoztam vele.Nagyon bunko volt velem emiatt.Ez tartott 2 hetig.Aztan tegnap megtalaltam a tolltartojat.visszaatam neki, es elkezdett beszelgetni velem.De igy kb. Egesz oran.Ma is..szunetben nem foglalkoztam vele de o oran mindig beszelt hozzam, nezett neha, es egy csomo dologot megtett h figyeljek ra..


Most ez is a jatszadozas resze?Vagy mar nem errol szol? 14f es 14l


2018. márc. 1. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha játszadozik, vagy ha b***ó veled, nem kell komolyan venni, hisz még csak tizenévesek vagytok.. Beszélgess vele továbbra is, és ha akármi rosszat tenne veled, csak mosolyogj rá és hagyd ott őt.. Pár év elteltével lehet hogy más lesz a véleménye rólad. :)
2018. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!