Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hiányoztam az iskolából,...

Ha hiányoztam az iskolából, de nincs orvosom, és le kéne igazolni pár hiányzást, akkor megszívtam?

Figyelt kérdés

Esti suliba járok, és bizonyos okok miatt párszor hamarabb el kellett mennem, és beírtak. Ha bejelentkeznék egy orvoshoz, akkor ő nem fogja tudni leigazolni ezeket, mert a rendszerbe nem tudna beírni. Csak is arról tudna igazolást adni, ami a bejelentkezés után van. Jól tudom?


22L


2018. jan. 24. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvos alapvetően nem igazolásgyár és nem is falazó ember aki tartja a hátát a diák lógása miatt. Már azzal is hazudik hogy olyan időpontra ad igazolást dátumra visszamenőleg amikor nem kerested fel, de egy tök új beteg esetén aki még nem is a páciense, ott nehéz hihetően hazudni, nem is lehet.


Ha ennyire komoly az iskola, kérd meg hogy nézzék el. Nekik nem érdeke hogy kibukjon a diák, mert elvesztik az utána járó fejpénzt és egyéb támogatást. Én jártam már olyan iskolába ahol hónapokig hamisították a jelenlétit és be van írva egész évre egy diák, pedig soha nem járt be.

2018. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!