Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóval ha már elszúrtam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ha már elszúrtam, hogy hozzám hejre, hogy beszéljek vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

😂A fiú hejzete:😂

Fél éve érkeztél egy új iskolába és van egy lány aki nagyon tetszik Viszont az első bemutatkozásnál a csaj voltbarátjával az a téma merült fel hogy minden lányt meg kaphatsz csak őt nem (és rámutatott a lányra aki tetszik). Nem is beszéltetek egyszer sem a kiszemelteddel.


😍Az én helyzetem:😍

Viszont én szeretnék oda menni hozzád és beszélgetni, viszont elég furcsa lenne ha random oda mennék hozzád és elkezdenék beszélgetni veled. Elég nyilván való lenne hogy tetszel!? Végülis már fél éve itt vagy és ha meg szerettelek volna ismerni, baráti kapcsolatot teremteni már az első nap megtettem volna. Szóval ha már elszúrtam, hogy hozzám hejre, hogy beszéljek vele?


2018. febr. 27. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

* HELY az LY *

Nehogy már egy harmadik személy szabjon határt nektek. Amúgy megint az hogy punzi a fiú hogy nem mer odamenni a lányhoz..

2018. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!