Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem a barátom jobbat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom jobbat érdemel nálam. Beszéljek erről neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, a világon a legjobban, és úgy érzem ő is szeret engem, de szerintem sokkal jobbat érdemel nálam.. Unalmasnak tartom magam, amikor társaságban vagyunk más lány barátaival néha sokkal jobban elvan mint velem, elhülyéskednek, velem meg mindig komoly és ez egy kicsit fáj.. Nem féltékeny vagyok, csak félek hogy megun, vagy hogy nem tudom boldoggá tenni.
2017. aug. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne is gondolkodj ilyeneken, tudod hogy az embereknek különbözőek a személyiségtipúsai. Ő egyértelműen társasági beszédes,vicces vagány gyerek, te meg pont hogy egy csendesebb fajta introvertált tipúsú lehetsz.De egy mondás,hogy az ellentétek vonzzák egymást, szerintem veletek ez így lehet.És attól, hogy különbötőek vagytok, te nem vagy annyira beszédes ember,még szép és éetékes ember lehetsz:). Énis szeretem a társaságot és sokat hülyéskedek lányokkal,de barátnőnek meg egy csendes,visszahúzódó lányt kívánok.Biztosan szeret téged, szerintem nem véletlenül téged választott annak idején amikor összejöttetek.
2017. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

addig rágódsz ezen, amíg el nem taszítod magadtől ezzel.

Szeret? még igen. ha nem így lenne akkor már mással lenne. az meg hogy valakivel másabb témában is beszélget nem jelenti, hogy azzal az emberrel jobban összeillik...

2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!