Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vegyem rá hogy elmongya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá hogy elmongya az igazat?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve együtt vagyunk...de mostanában egyre több a vita...valahogy nem olyan mint régen... olyan mintha nem mondana el valamit...ha megkérdezem mit....általában össze veszünk...sajnos csak este tudunk keveset írni mert messze vagyunk... hétvégenként találkozunk de akkor olyan mintha nem lenne semmi... múltkor mikor ott voltam és megkérdeztem mit titkol akkor mérges lett és elkezdett kiabálni meg sírni... csak azért mert megkérdeztem mit titkol....mit csináljak????? nagyon fura....15f....14l

2018. febr. 23. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami olyan problémája van amit veled nem szívesen oszt meg, de ha csak így rákérdezel hogy mit titkol akkor persze, hogy nem fog válaszolni.

Ha leülsz vele és normálisan megkérdezed hogy mi a baja akkor több esély van arra hogy elmondja.Viszont nem lehet belőle kihúzni ha nem akarja elmondani.

2018. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy az a baj, hogy 14-15 éves kis pisisek vagytok?
2018. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy még gyerekek vagytok és ezért nem vagytok eléggé érettek egy kapcsolathoz.
2018. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%
Ha megtanulsz irni :D
2018. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen csak kis pisisek vagyunk és írni sem tudunk köszönjük kedvesek vagytok
2018. febr. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!