Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy sportoljon és adjon le néhány kilót anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
18éves barátnőm nagyon szeret nassolni, imádja az édességeket ám mozogni egyenesen utál tehát nem valami egészséges életet él, arról nem is beszélve, hogy mostmár esztétikailag is meglátszik rajta. Próbáltam adagolni többször is, hogy a sajat érdekéről van szó de csak vagdalozás lett belole. Segítsetek legyszives.
2018. jan. 25. 07:18
 1/4 anonim válasza:
71%

https://www.youtube.com/watch?v=yKhxyno0zJk


1:30 tól mutasd meg neki és mond meg hogy ha így folytatja aktuális lesz:D

2018. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha az ő érdeke, ha nem, ez bántó akárhogy. Lehet, hogy ő sincs megelégedve magával (max nem mondja) de legalább te szereted. Most meg még rátesz, hogy már neked se tetszik. Szarul fog neki esni, biztos vagyok benne.
2018. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő sincs megelégedve magával, tudja hogy kicsit meghizott a csaladja is mondja neki de annyira makacs, hogy nem hajlando valtoztatni.
2018. jan. 26. 04:48
 4/4 anonim ***** válasza:
"en folyamatosan valtozok, fejlesztem magam, azert h jobb legyen a kapcsolatunk, am ha te meg arra sem vagy kepes hogy a sajat erdekedben leadj nehany kilot par hetes dietazassal, akkor sajnalom de nem sok jovoje van ennek a kapcsolatnak :/"
2018. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!