Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá magamat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magamat, hogy teljesen megbízzak a páromban?

Figyelt kérdés

Közel féléve vagyok együtt a barátnőmmel és teljesen látszik rajta, hogy szeret engemet. Amikor csak tud szabadidejében velem van, még a barátnőit is hanyagolja miattam, törődik gondoskodik velem, egyetlen ami befolyásolja a kapcaolatunkat a szülei. Tiltjàk az együtt alvást stb..


A lényeg miután összejöttem barátnőmmel rá 2 hétre lement a szülővárosába nyáron uncsitesójához. Az exe is ott lakott akivel a kapcsolata régen a csóknál meg is állt. A srác folyton elhitette a barátnőmmel, hogy mennyire szereti és folyton csalódnia kellett, de szerette a srácot sokàig.

Amikor egyik este barátnőm elment iszogatni a régi ismerőseivel, elment a srác is oda (exe), tudta hogy már velem van együtt és lesmárolta a barátnőmet. Mondta előre a barátnőm, hogy odamegy az exe is. A barátnőm elmondása szerint rögtön ellökte magától. Nem is ezzel van a baj. Én mondtam előre, hogy nem örülök hogy találkozik vele is este, de megbízom benne, de kerülje el az ilyesmi szitukat.

Úgy derült ki, hogy másnap reggel amikor felkeltem ezzel kezdte, hogy mindent elmondott és nagyon bánja és sírt. Nagy nehezen de aznap még megbocsájtottam neki, mert szerettem. (Elég különös a kapcsolatunk). Viszont bennem ez elég nagy sebet hagyott és nem merem elengedni egyedül sehova, mindig aggódom miatta. Már nem is akar nélküleml menni inni.

Viszont nem akarok vele szakítani, nem is gondolkodom ilyenen, csak nem akarom, hogy a jövőben bármi vita legyen, mert magyon szeretjük egymást, mindent megtudunk beszélni.


Egyébként az egyetem miatt a srác felköltözött pestre, és még ősszel amikor a barátnőm jött haza angolrol összefutott a sráccal megbeszélték előre (már nem emlékszem mi célból, de nem problémaztam emiatt) és a pali felakarta magához hívni Persze rögtön otthagyta. Tudom hol lakik amúgy tervezek a jövőben meglepetéseket okozni neki.

Azóta persze a barátnőm letiltotta mindenhonnan.

Mindketten 18 évesek vagyunk.


2018. jan. 3. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából a barátnőmet csak annyiba tartom hibásnak, hogy nem kerülte el ezt a szitut. És nem is benne hanem imkább másokban nem bízom meg.
2018. jan. 3. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha akar megcsal ha nem nem. Semmi nem tart örökké. A legrosszabb az ha foglalkozol vele és ennyit. Magasról tegyél rá, ezzel bizonyítva hogy alfa vagy.

Ez nem megoldás hogy elmész a csavohoz vergődni, mert csak magadat járatod le.

2018. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első jól írja, tegyél rá magasról, semmi okod sincs féltékenynek lenni vagy aggódni. Mondjuk azzal is példát statuálhatnál, ha pár haveroddal elkapnátok egy este a srácot. :)
2018. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!