Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen összezavarta az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarta az érzéseimet. Nem tudom mit érzek. Szerintetek? (sztori lennt)

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni a sztorit.

Na szóval: Van egy fiú, akivel még nyár végén ismerkedtem meg. Nekem egyből megtetszett és kezdeményeztem is felé. A kezdeményezésemet befogadta, de szinte semmit sem haladtunk előre a dologgal. Kialudt belőlem az a bizonyos láng. Már épp el akartam simítani a dolgokat, mikor az ő lángja hirtelen hatalmas lángra gyúlt. Nagyon szerelmes lett belém. De túl későn. Én ezt el is magyaráztam neki. Ezután ő nagyon összetört, és válaszokat kért, amiket meg is kapott, de ezekből a beszélgetésekből mindig veszekedés lett. Mindig egymást szídtuk, annyi külömbséggel, hogy ő még mindig nagyon szeret engem, de én őt már nem. Most az elmúlt pár napban teljesen megváltozott. Teljesen nyugodtan leszerveztünk egy találkát, hogy most már zárjunk le mindent, amit csak le lehet és le kell, mert most már úgy éreztük, hogy nem lesz vita belőle. Így is lett. Mindketten szinte őszinteségrohamot kaptunk és kiöntöttük egymásnak a lelkünket (főleg ő nekem az övét) aztán a végén hirtelen nagy csend lett. Túl nagy csend. Ezt a nagy csendet egy csók törte meg. A mi első csókunk. Nem is értem miért nem húztam el a fejem. Meg hogy miért nem löktem el magamtól. Olyan furcsa volt. Amit meg most érzek az még furcsább. Nem tudom leírni, de még eldönteni sem tudom, hogy most ez jó, vagy rossz érzés. Teljes a káosz bennem.

Szerintetek mit érzek, és mit kéne kezdenem a helyzettel?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2017. nov. 27. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak fellángolás. A pillanat hevében megtetted (ahogy sokan mások is tettek volna szerintem), de csak ennyi. Ha nem vagy biztos az erzeseidben, akkor az nem lehet szerelem. Azt teljesen biztosra tudod, ha szerelmes vagy.
2017. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

És ha mondjuk annyira nem akartad volna, nem hagytad volna, hogy megcsokoljon.

Hogy mit kezdj a helyzettel, nem tudom... ha úgy érzed, nem szereted, és nem éreznéd jól vele magad párkapcsolatban, szerintem ne csináld.

2017. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát igen, ha nagyon nem akartam volna, nem hagytam volna... de mégis hagytam. Furcsán is érzem magam. Talán szeretem őt megint, de most "máshogy"? Azt meg nem tudom megítélni, milyen lenne egy párkapcsolat vle. Még sosem voltunk együtt. Nekem ő lenne az első. Azt tudom róla, hogy ő egy gondos, törődő típus, szóval ezzel a részévelnem lenne baj, csak nem tudom, hogy a történtek mennyire befolyásolnák az egészet.

2017. nov. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!