Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejövős sztorik? Hadd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejövős sztorik? Hadd haljak néhányat!

Figyelt kérdés
Én egy kiránduláson jöttem össze a barátommal, ahol egyik este kettesben voltunk és megcsókolt. Így leírva semmi extra, de romantikus volt. Nektek? Imádok ilyeneket olvasni:)

2017. okt. 9. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem romantikus de azért leírom:

Suliba ismertük meg egymást. Fokozatosan alakúltak a dolgok. Eggyik reggel rám írt hogy már régóta szerelmes belém és járni szeretne velem. Aztán igazából nem beszéltük meg csak mondta hogy járunk és így lett.

2017. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliból ismertem a srácot. Mikulásbuliról mentünk haza, amikor egyszercsak közölte, hogy tetszem neki. Akkor furi volt, de nagyon örültem neki. Összejöttünk, azóta együtt.
2017. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Összejövős sztorik?? :'D

Nekem eddig csak a fizika kettes jött össze. Remélem, azért tudok majd egy kicsit javítani, úgy kb négyesre. :D

De szívesen olvasok még ilyen sztorikat, nagyon szeretem ezeket, csak már szinte az összes ilyen kérdést elolvastam. :D

2017. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem matekból jött össze a kettes.<3
2017. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Grat, előző :DD
2017. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg kémiából 😄 pacsit #4 ✋
2017. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Zenészlelkek vagyunk mindketten, és 2 napos zenésztáborban ismertük meg egymást, ahol alig váltottunk összesen 2-3 szót..de folyton figyelt, és mosolygott rám, ez volt januárban, azután júliusban egy magyarországi táborban megint találkoztunk (mert egyébként 120 km-re lakunk egymástól), és a tábortűznél beszélgetni kezdtünk első este, harmadik estére pedig már teljesen egymásra hangolódtunk. A táborzáró tábortűznél megcsókolt, és attól a pillanattól egy párt alkotunk. :) 17L
2017. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fenekemmel kapcsolatban viccelődtünk. (Már nem emlékszem, melyikünk nevetett nagyobbat...)


Azóta is jön utánam. (Tényleg így van!)


Már nem vagyunk annyira fiatalok - azóta sem fogom fel, hogy nem vagyok egyedül az élet megpróbáltatásaiban.

2018. júl. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El kellett költöznünk, amit otthon nagyon elleneztem. Utólag örülök, hogy így lett, mert megismertem az utcán őt, közel lakik hozzám. Beszélgettünk, alakultak a dolgok és most leszünk fél évesek.
2018. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtetszett egy pasi, és mondtam neki, hogy "na, márpedig mi járni fogunk!". Azt válaszolta: "felejtsd el". Én azonban nem tudtam elfelejteni. Követtem mindenhova, és megfenyegettem, ha nem jövünk össze, rákulázok az autója szélvédőjére. Nevetett, nem vett komolyan, így aztán egyik este egy szaftos csomagot helyeztem az ablakpárkányára, rajta egy kis zászlóval: "A következő adag a kocsidon lesz!".

Másfél nap gondolkodás után úgy döntött, inkább megkéri a kezem. Azóta is együtt, boldogan :)

2018. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!