Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ilyen korban elveszte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reka060 kérdése:

Normális ilyen korban elveszteni? És apámat hogy vegyem rá hogy elengedjük?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és a barátommal(18), 6hónapja vagyunk együtt,és már gondolkoztunk, az első szexen, ő már szeretné, de még az első eggyüttalvás se volt meg, mert apám kicsit korainak tartja, azt mondta hogy majd ha együtt leszünk 1-2évet, pedig azt mondta hogy 15éves koromtól lehet barátom, meg azt is csinálhatom...de most hogy vegyem rá hogy csak együtt akarunk aludni, nem csinálni még semmi olyat. Én sem akarom első eggyüttalvásnál már azt csinálni, de nem érti apam.

2018. jan. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Miért ne kérdező? Hiszen szeretitek egymást, mi nekünk válaszolóknak nincs okunk feltételezni, hogy rossz ember a barátod. Szóval, ha mindketten tényleg benne vagytok, akkor nyugodtan :) 16/F Írj privátot, ha kell még valami segítség.
2018. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak igaza van még gyerek vagy, ráadásul a pasid ha már csinálni akarja akkor csak az érdekli. Apád meg nem szeretné, ha kihasználna.
2018. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%

Kedves kerdezo,

Szerintem ez normalis ha te is ugy erzed hogy keszen allsz ra es nem a baratod erolteti. Ha mar fel eve egyutt vagytok akkor szerintem mar nem csak azert van veled a srac mert csak “arra” kellesz neki, hiszen akkor keresett volna mast.

Apukaddal pedig le kellene ulni beszelni, (nekem is nehez eset apukam) illetve anyukadat megkerdezni errol vagy hogy esetleg o beszeljen apukaddal. Egyebkent meg ha apukad jobban belegondol ahhoz hogy lefekudjetek nem kell egyutt aludni hiszen ez delutan is megtortenhet, tehat az hogy megtiltja azt h egyutt aludjatok attol meg abban nem tud h lefekudjetek.

Termeszetesen ezzel nem biztatni akarlak hiszen egy lany eleteben fontos az elso alkalom. Es mindenkepp olyan fiuval akit tenyleg szeretsz es o is teged. Valamit fontos a fogamzasgatlas!! Soha ne szexeljetek vedekezes nelkul mert egy 15-25 ev kozotti lany/no hihetetlenul termekeny es nagyon gyorsan “becsuszhat” egy baba akit szerintem egyikotok sem szeretne! 17/l

2018. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit valóban fiatal vagy még hozzá, főleg ha benned is felmerül, hogy nem-e korai még. Ha nem merülne fel, akkor nem kérdeznéd meg idegenektől, hogy normális-e ilyen korban elveszíteni.


Próbálj beszélni apukáddal, hogy mennyire szeretnél együtt aludni a barátoddal. Vele elaludni és felkelni. De ha nemet mond, akkor egy ideig nem kell erőltetni, majd pár hét múlva hozd fel újra.


Ha mégis úgy döntenél, hogy szeretnél a barátoddal szeretkezni, akkor mindenképpen előtte olvassatok utána a védekezésnek, és ne itt a gyakorin!

Vannak tiniknek szóló oldalak, mint a yelon.hu vagy a kamaszpanasz.hu ahol ezzel a témával is foglalkoznak. Mindenképpen az óvszert ajánlanám.

Nézzetek utána, hogy hogyan kell használni, esetleg próbáljátok ki már egyszer előtte a felhelyezését.

Ha barátod már nem szűz és/ vagy arra akar rávenni, hogy csak egy kicsit óvszer nélkül és majd ö vigyáz, kiveszi előtte, abba semmiképpen ne menj bele, mert könnyen terhes lehetsz.

Hidd el, hogy mindezt nem rosszból írom, hanem csupán jó szándékból.

N/23

2018. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor akarod majd a második együttalvas után... Szomorú,hogy 15 évesen már szét akarják tenni. Én nem engednem az együtt alvást, ölelni meg csókolni nappal is lehet.
2018. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Te nem, de ő simán meg fog dugni, ha teheti.


Barátnőm sem akarta 15 évesen, elég volt, hogy a 19 éves "pasija" szerette volna. Ő megkapta a barátnőmet, a csajszi meg vagy két évig pszichológushoz járt.

2018. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a baratommal 14,5 évesen jottem össze. Fel ev utan aludhatott nálunk vagyis akkor voltam 15. És 1,5 év után feküdtünk le egymással,akkor voltam 16. Ennek mar fel éve.
2018. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!