Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm azt mondja hogy neha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja hogy neha tul merev vagyok szex közben es faj neki egy picit, de azert jo erzes is. Nalatok vannsk hasonlo tapasztalatok? 17/F

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Mielőtt beteszed neki, foglalkozz vele többet. Akkor nedvesebb lesz, jobban elfogja engedni magát és nem lesz neki kellemetlen. Kényeztesd, simogasd, ami jól esik neki. Ha meg szeretkeztek, akkor is figyelj rá. Akkor is simogasd, izgasd a kezeddel is stb.


Valószínűleg azért mondja, hogy jó érzés is, mert nem meri elmondani, hogy nem jó neki túlságosan. Nem azzal van a gond, hogy túl merev vagy. Ha nem lenne merev, akkor nem tudnátok szeretkezni. Valószínűleg nem tudja elengedni magát. Védekeztek rendesen (óvszer vagy tabi)? Lehet attól fél, hogy teherbe esik. Az ilyen lelki dolgok is sokat befolyásolhatnak.

23/N

2018. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy elég mozgékony, tehát pl nyújthatnál picit előtte, mert ha épp elernyedtél , be vagy úgymond rozsdásodva, akkor lehet, hogy nem mozogsz olyan jól. Meg lehet az is, hogy annyira szépen, ügyesen, műviesen, jól, kitűnően akarod csinálni, annyira meg akarsz felelni, hogy ilyen túl kimért és feszült leszel, lehet, hogy Kérdező te sem lazulsz el eléggé, és így ő se tud, de lehet, hogy majd belejöttök, amúgy én nem tudom, nincs ilyen tapasztalatom.
2018. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!