Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megromlott a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatunk, legalábbis valami baj van vele. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Üdv.

Mindketten úgy érezzük, hogy rossz irányba kezdett haladni a kapcsolat, kb. karácsony utántól/újévtől. Bennem ez úgy jön elő, hogy érzem, mintha valami hiányozna neki, erre próbálok rájönni, ami kikészítt, mert nem tudom. Próbáltam megoldani, de egyedül egy kapcsolatot nyilván nem lehet. Ő is elmondta, hogy néha (mostanában egyre többször) úgy érzi, hogy szeret, de nem olyan erősen, szerelmes, de nem úgy mint az elején. Azt hozta fel, hogy én túl komolyan veszem (ami egyébként igaz, hogy néha túllövök a célon), de eddig együtt terveztünk, most is tervezünk, csak ő nem éli bele magát annyira.


Azt beszéltük meg, hogy hétvégén rászánunk mindketten pár percet, hogy gondolkodjunk egyedül, mi a rossz nekünk/szerintünk, hogy minn kellene változtatnunk.


Vannak valami tippek-trükkök, amik képesek kicsit javítani a kapcsolaton?



2018. febr. 2. 09:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Több mint másfél éve vagyunk együtt. Illetve azt még elfelejtettem, hogy mostanában többet vitázunk, és valamiért megingott a bizalmam, viszont nincs rá okom, hogy féltékeny legyek, pedig már ez is kezdi kikezdeni a kapcsolatot.
2018. febr. 2. 09:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
18 és 16
2018. febr. 2. 09:54
 4/16 anonim válasza:
51%

Mindketten gyerekek vagytok még, ezen nincs mit javítani. Változtok, fogtok is még majd' tíz évig, ez teljesen természetes. A szerelem elmúlik, ez tény, nem csak közhely. Megunja az ember a másikat, egy idő után már nincs benne semmi izgalmas, miközben annyi lehetőség lenne a romantikára... valaki mással.

Egy kiegyensúlyozott felnőtt ember már boldog egy "unalmas", csak szereteten alapuló kapcsolatban, de ti még fiatalok vagytok, hajszoljátok a nagy szerelmet, a románcot. Főleg egy 16 éves... nem kell ezen stresszelni, ha már nem megy, nem kell erőltetni. Ilyenkor még élni kell az életet.

2018. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
54%
Nagyon aranyos vagy, de nagyon nagyon fiatalok vagytok még. kezeljétek lazábban a dolgot és minden rendben lesz :)
2018. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez nem ilyen egyszerű. Nagyon érzékeny vagyok, sok lelki sebbel és csonka családdal, amiben sokszor szenvedek. Nekem Ő jelenti a mindent, nagyon megértő okos lány, tudja jól, hogy milyen vagyok. Mindent meg tud adni nekem és én is próbálok neki... Igazából nélküle nem tudom mit tehetnék, mert teljesen szétesnék. Nem szeretném elveszíteni őt.
2018. febr. 2. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos ilyen fiatalon ez nem fog sokáig tartani. Majd gondolom szeretne bulizni járni, ha ő a 16 éves. Ilyenkor nem lehet még örökké tervezni. Nem csodálom hogy megijeszted ezzel. Neked hány kapcsolatod volt idáig?
2018. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sok kavarás, de ez az első kapcsolat.
2018. febr. 2. 14:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Sok... 3-4 abból 2 volt amiből lehetett volna valami de mind ilyen tömeglány volt..
2018. febr. 2. 14:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ő már nem annyira szeret azt nem lehet megoldani sehogy sem sajnos.
2018. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!