Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeritnetek kéreti magát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek kéreti magát?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akivel joban vagyok.Elhivtam suli utan valahova de mindig elment mielott elmentunk volna.Ezután 1 hétig nem szolt hozzám, én se hozzá, és utána megit megszolitott. Megkérdezem hogy beüljek-e mellé és ő:nemtudom, vagy bocsi most egyedukl akarok ulni de van h o ul mellem.Van hogy beszélgetünk de ő nem akar mert inkább tanul.


Mindig ő kezdeményezi a beszélgetéseket, egy csomoszor figyel.Bevallottam neki h szeretem, azt modnta h orul neki es ha jol esett kimondanom akkor nem baj h hirtelen mondtam el neki.De nem mondott se igent se nemet.Aztáán kesobb uzenetben irta h bocsi de csak havernak tekintelek.És néha valamiert kihiv csak ugy beszélgetni, és néha szoba hozza a szerelmet is. 14f


2018. jan. 23. 14:55
 1/6 anonim válasza:
A lány egyértelműen játszadozik veled. Hagyd, hosszútávra ne tervezz vele.
2018. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor tetszem neki..?
2018. jan. 23. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem te kéreted magad?

Mindig ő kezdeményezi a beszélgetést. Amikor egy hétig nem szólt hozzád, te sem szóltál hozzá.

Az normális, hogy van, amikor tanulnia kell.

Szerintem ő adja a jeleket, de te nem veszed.

Biztosan ő is azon gondolkodik, mint te, hogy most akkor mia van :)

2018. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De bevallottam neki..és elutasitott
2018. jan. 23. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs kérdés, ne foglalkozz vele.
2018. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szoval kéreti magát?
2018. jan. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!