Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritnetek mi legyen? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek mi legyen? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból és ő a legjobb fiúbarátom jelenleg. Egy éve vagyunk osztálytársak és a legjobb barátnőmmel együtt így vagyunk egy kis 3-as csoport. Járunk moziba, néha szórakozni nagyon jól kijövünk. Csak az a bökkenő, hogy tavaly gólyabálon nekem nagyon megtetszett és elkezdtünk beszélgetni kb.egész télen. Majd korra tavasszal barátnőm ráirt, hogy van e valami köztünk, mert nagyon jóba vagyunk és sokat beszélünk..és mondta hogy kedves vagyok meg aranyos, de ő nem tudja..és másnap elmondta, hogy kedvel és elhívott moziba.. majd osszejottunk, de nem tartott sokáig 1 hónap volt..és ebben az volt a baj, hogy én tényleg szerettem/szeretem.. és félek hogy atvágott.. amúgy is fura fiú..otthon az apjával se jó a kapcsolata és ezen is gondolkodtam lehet miatta, mert utána való héten miután szakitottunk nagyon szomorú volt, és 1 hónapra rá kibékültünk és nyáron is találkoztunk 3asban/4esben még aludtunk is egymással..és néha vannak ilyen félre érthető jelei..De én elszeretném őt felejteni, de nem megy..ha mással látom vagy valami nagyon rosszul esik.. főleg hogy az egyik legjobb barátom is egyben. És még mindig szeretem..

2017. nov. 5. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban szereted, akkor úgy csinálod, ahogy neki jó, nem úgy, ahogy neked. Ha rossz érzés neked az, hogy ő (akár mással) boldog, akkor nem is szereted igazán, csak birtokolni akarod.
2017. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki vagy szenvedj tovább, te döntöd el melyik legyen, habár sok gyáva embert láttam már, valószínűleg te is az vagy és inkább magadat gyötröd tovább mint hogy szintvallj neki, csak tudnám mire jó ez egyeseknek..

18f

2017. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van tudom, és már próbálok másokkal ismerkedni. Nyáron ment is, csak vagy ő vagy én nem akartam semmit. És lehet orulnom kéne, hogy így is nagyon jó a kapcsolatunk. Ennek örülök is, és azt is tudom, hogy a múltat el kell felejteni és a jelent élvezni.
2017. nov. 5. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy el tudd engedni, ki kell zárnod az életedből (amennyire csak leehet egy osztálytársat), nem pedig jó kapcsolatot ápolni vele....... Ehhez erő kell, és ha nincs meg benned az erő, akkor hónapokig ebben a lelki állapotban leszel. Tiéd a választás. Szívni akarsz vagy lépni. Erős ember lép, gyenge pedig szív. Dönthetsz.

Viszont ne az ismerkedéssel akard elfelejteni. Csak erőltetett lesz az egész,ráadásul 16 évesen nem is maradsz le semmiről.

2017. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!