Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác akinek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác akinek van barátnője, mi legyen?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve van barátnője és a postok alapján nagyon szeretik egymást(tudom az nem biztos hogy igaz is).

De már többször láttam hogy néz. Nem csak úgy hogy elsétál előttem és úgy, hanem csoportos beszélgetés közben is már észrevettem. Már volt olyan hogy fáztam és odaadta a kabátját is, meg megvárt és ilyenek.

Tudom hagynom kéne, mert van barátnője. De nem megy. Könnyebb lenne ha nem történnének ilyen dolgok. Szóval nem akarok rányomulni, de mégis akarom hogy alakuljon valahogy. Most mit csináljak?


2017. okt. 25. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező több minden lehetséges, felsorolom azokat, például

- Szeretik egymást, csak kedves akart lenni mert látta, hogy fázol, alap dolog ez nála

Vagy

- Már nem szeretik egymást

-Javaslatom-

:Hagyd őket, csúnya dolog lenne belerondítani egy kapcsolatba, de ezt te is tudod :) nekedis lessz valaha jó életed:

2017. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, sajat tapasztalatbop mondom hogy ilyrn frissen szétment fiuval vagy lánnyal nem érdemes kezdeni mert ha még nem is akarja akkor is visszahuzza a szive az elozohöz legalabb egy hónap kéne hogy feldolhozza, szerintem hagyd.
2017. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!