Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Kéreti magát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Kéreti magát?

Figyelt kérdés
Egy csaj nagyon nézett engem (haver mondta), utána próbálkoztam nála, először gyorsan sietett le és előtte azt mondta (arra, hogy ismerős nekem) tök komolyan, hogy én nem vagyok ismerős neki. De amikor megtudta, hogy ki vagyok (régen írtam neki egy üzenetet), akkor azt mondta olyan félősen, de mosolyogva, hogy nem fog visszajelölni. Előtte és azóta nem találkoztunk. Nem egy suliban tanulunk. Még nem volt barátnőm, szóval nagyon bátortalanul szólítottam le. Ő 17/l, én 20/f

2016. okt. 18. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

"haver mondta", "nem vagyok ismerős neki", "félősen, de mosolyogva", "nem találkoztunk", "még nem volt barátnőm".


Nem érzed azt, hogy csak kicsit túlreagáltad ezt a dolgot?

2016. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!