Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor bejössz neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor bejössz neki?

Figyelt kérdés

Amikor egy fiú egész nap a te képeidet lájkolgatja, nem csak egy nap hanem egy héten többször is a régio képeidet, és minden posztdat belájkol az azt jelenti,hogy bejössz neki?

A fiút nem ismerem jól..párszor összefutottunk de nem beszélgettünk,csak 2-szer fb-on. Mit vár tőlem?

Válaszokat köszi.



2016. aug. 29. 20:42
 1/5 Deniel9 ***** válasza:
Nem vár tőled semmit sem. És elképzelhető hogy szimpatikus vagy számára. 17/F
2016. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerelmes beleed. Amúgy Nem :DD lehet csak azt akarja hogy írj rá xd


17F

2016. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ÉS akkor igy lájkolgatunk egymásnak?

Gondoltam,hoy lehet fél a visszautasitastol,de én visszalajkolok neki :)) és ráirtam ma hogy köszi a lajkokat, azt irta hogy nincs mit.

2016. aug. 29. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerelmes nem lehet, mivel nem is ismer :)) .

Amugy ráirtam már régebben is, és ma is. de aztán nem sok midnent reagált,csak annyit,hogy ,,nincs mit,, .

De nehéz ezekkel a férfiakkal :))

2016. aug. 29. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy lájkolgát nem biztos hogy bejössz neki:).
2016. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!