Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Volt nyáron egy fiú aki nagyon tetszett. Nos. Azt kell tudni, hogy én faluban lakok, es mi azok a fajta tinik vagyunk akik nem a Plazában hanem a sportpályán toltjuk a delutanokat. Szóval nyaron volt egy fiú aki nagyon tetszett. A barátnőm es én meg meg pár osztalytarsam velük együtt jártunk ki a pályára focizni /kezizni. Aztán az egyik lány elmondta nekem meg a barátnőmnek is, hogy tetszik neki az a fiú. Aki ugye nekem is. Nem tudtam mit csináljak. Ez a tipikus barátnő vs. Fiú szitu. A probléma megoldodott, mert a fiú nemetben lakik es miután visszament a lány azt mondta hogy már nem tetszik neki. Elkezdodott a tanév. Es. Jott egy új fiuosztalytarsunk. Hat, igen. Innentol ki lehet találni, megtettszett. Ám a barátnőm és én is azt vettük észre, mintha a fiúnak bejonne az a lány (Timi) akinek tetszett nyaron az a fiú. Ezt el is mondtuk Timinek, aki azt mondta neki nem tetszik. megnyugodtam. De ma viszont elmondta nekem, hogy igenis 3 hete bejon neki... És olyan mintha a vonzalom KOLCSONOS lenne... Mit csináljak? Ha szoba allok vele meg ilyenek akkor rajonnenek.. Azt nem akarom. Mert akkor én leszek a bunkó barátnő, hogy nem akarom a másik boldogságat. Annyira.. Annyira...nem tudom. Mit csináljak? Hagyjam a francba? Az a baj, hogy majd amikor megint eljon a nyar, es a fiú újra kijon Magyarországra a nagyszuleihez akkor a barátnőmnek megint megtettszik. Es jon a duma, hogy mar 4 éve is tetszett neki. Nekem is. :') szóval mit tegyek?
2016. szept. 27. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
MICSODAAAA???
2016. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, es az ékezetekert de a telefonom képernyője be van torve, pont a billentyűzetnel, es nem nagyon latom.
2016. szept. 27. 18:22
 3/7 A kérdező kommentje:

1.

??

2016. szept. 27. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért is ne beszélhetnél bárkivel is akár tetszik neked vagy másnak akár nem? Főleg ha tetszik akkor ismerkedj vele és majd kiderül hogy ha jobban megismerted akkor tetszik-e még, vagy hogy te tetszel-e neki stb.
2016. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
aki így váltogat vagy válogat annak nem szabad hagyni hogy miből válogasson :)
2016. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ezt kire erted? Mármint hogy?
2016. szept. 28. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... Nem vágom a sztorit...
2016. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!