Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakítani akar velem, mert megbántottam párszor olyan dolgokkal, amit én máshogy gondoltam, ő meg nem mondta, hogy ez őt zavarja. 1 hónapja vagyunk együtt és az a legrosszabb az egészben, hogy az egész nagyon hirtelen történt, egyszer kiborult és arra várt, hogy ha kétszer elküld, akkor menjek a házához bocsánatot kérni és mindig nekem kell kitalálnom az érzelmeit, ami nagyon nehéz. Nem hajlandó beszélni velem, de nekem ő nagyon fontos, mégis mindig elutasít, ha megpróbálok bármivel segíteni neki. Érzem azt, hogy szeret, de sokszor megütött minden apróságért és ez nekem nagyon rosszul esett, ahogy neki azok, amiket mondtam, hiába gondoltam viccnek. Nagyon változó hangulata van, egyszer találkozni szeretne velem, egyszer meg azt mondja, hogy soha nem akar látni, ezt általában akkor írja, ha eldöntöm, hogy megyek. Ha tegnap nem azt mondta volna, hogy csak egy csókra várt, miközben elküldött engem a pi.csába, vagy arra várt, hogy a házához menjek, akkor hagynám az egészet, de nem tudok olvasni a gondolataiban, ő irányítja ezt az egészet és az érzelmeimmel játszik. Ilyenkor mit tegyek? Hagyjam az egészet vagy próbáljak tenni azért, hogy együtt maradjunk?
2016. szept. 16. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy én 18/F, ő 16/L
2016. szept. 16. 08:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az ilyet barátom. Csak tönkretesz.
2016. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Farkald meg aztán küldd el a p*csába.
2016. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés: Szeretsz szenvedni?


Igen -----> Maradj vele!

Nem -----> Menekülj!!!!!!!

2016. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress mást. ez nem szeret ez egy hülye pina
2016. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!