Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzetem kicsit bonyolult. Először is Svédországban élek, 16 éves vagyok (L).

Az utóbbi 1-1,5 hétben beszélgettem párszor az egyik fiú osztálytársammal, előtte szinte soha.

De egyik tanár-diák gyűlésen (csak a mi osztályunk) "beszédet mondott" és majdnem végig rám nézett, aztán meg egyre többször kellett együtt dolgoznunk. Szóval igazából jól elvagyunk, órákon keresztül szórakoztat, de ha nincs sulis program egyáltalán nem beszélünk, semmit sem.

De azt sajnos el kell ismernem, hogy ez idő alatt megkedveltem.

Az egyik bökkenő az, hogy a suliból kevesebb mint 1 hét van hátra, tehát már nem találkozunk sokszor.

A másik pedig az, hogy ő már nagyon régóta jár ebbe a suliba, mindenkit ismer, lányokat-fiúkat, mindenkivel jól el tud lenni igazából, (én mondhatni új vagyok) szóval szerintem esélyem sincs.

Tipp? Hogyan lehetne leszarni a témát? Pia és drog nélkül?:DD



2015. jún. 4. 16:36
 1/1 Marko polo ***** válasza:

Hát, lehet neked mint lánynak kéne kezdeményezned...

Bár az ugye kicsit furcsa ...

Igazából ötletem sincs... Ne gondolj rá , ha nem próbálod meg :D

2015. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!