Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vele vagy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy még inkább várjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 hónapja együtt vagyok a barátommal, amikor összejöttünk minden jó volt szerelem meg ilyenek, viszont vagy 3 hete már nem érzem olyan jól magam vele mint eddig, zavar hogyha néz, nem akarok annyit vele lenni. Már nem szeretem vagy csak most nem megy valami? Szünetelni kéne, vagy szakítani vagy csak inkább hagyjam, hátha újra jól érzem magam vele? Szerintetek mit csináljak? Nem akarom őt megbántani, csak nem tudom, hogy most miért érzem ezt...

2018. jan. 8. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi azt kihagytam 19/L
2018. jan. 8. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ezt megmondod neki, megbeszélitek, kitaláljátok közösen, és meg van oldva..


Amikor a barátnőm velem csinálta ezt, aztán egyszer csak lelépett, legszívesebben nyakon szúrtam volna, pedig én nem vagyok pszichopata meg ilyesmi...

2018. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:(
2018. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szünet (ne találkozzatok,ne beszéljetek)

Ha hiányzik szereted,viszont közben lehet talál ő mást..

2018. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!