Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak vagy varjak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy varjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal 5 honapja vagyunk egyutt. Nemreg kiment kulfoldre ,es azota minden nap veszekszunk , es ugy erzem mar nem szeretem .Viszont most jon haza vegleg ,eddig ugy beszeltuk hogy varunk,es meglatjuk milyen lesz ha hazajon de mar nem nagyon birom. Par napja felbukkant valaki a multambol, en kerestem ot, mostanaban hianyzott,es azota beszelunk napi szinten.

A baratom meg meg szerelmes belem , nem akarom megbantani de mit tegyek ? Szakitsak most ,vagy ha hazajon ? Volt mar valaki ilyen helyzetben .

18L



2016. ápr. 26. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg még hazajön, az a legkevesebb, hogy szemtől szembe beszélsz vele. Ezt még csak megérdemli.
2016. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ne játszadozz az érzéseivel!
2016. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miattad jön haza végleg, vagy egyébként is hazajönne?

Mert ha miattad akar hazajönni, akkor még most mondd meg neki.

Ha egyébként is hazajön, akkor szerintem személyesen jobb lenne. És őszintén. Néha fáj az igazság, de mindenkinek az a legjobb.

2016. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!