Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a baj velem vagy most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem vagy most miért nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, nagyon kedves aranyos szép meg minden jó. Facebookon is jókat röhögünk szórakozunk és néha már azt hiszem tetszem neki. Erre ha suliba dumálunk mintha valami két idegen beszélne egymással néha és mikor próbálok kedves lenni vele szinte észre se veszi és ha valami menő srác akkor már komolyan olyan mintha pár lennének(de nem azok csak szarkasztikusan). Nem értem most mi van hogy velem van a baj vagy hogy félénk a csaj vagy én vagyok félénk ?
2017. okt. 27. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te is meg a lány is kicsit félénkebbek vagytok személyesen mint facebookon, ami természetes. A "menő srácok" nem félénkek, ezért a csajszi is elengedi magát. Kicsit győzd le a gátlásaid, ne legyél feszült, ezt mindenki máshogy tudja elérni, nekem csak úgy kialakult.. .:)
2017. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!