Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem magam túl a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl a szakításon? Úgy érzem, hogy soha nem leszek már boldog. Már lassan 2 éve együtt voltam a párommal amikor ma közölte velem hogy szakít. Azóta nem tudok leállni a sirassal sem nem tudom hogy tovább

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 00:14
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát 1-2 hétig szomorkodni fogsz miatta, az biztos. De idővel jobb lesz.

Én mindig arra szoktam gondolni, hogy fiatal vagyok, és oké hogy fáj a szakítás, de még annyi nehézség, csalódás, fájdalom jöhet az életemben (sokkal komolyabbak, mint a pasi gondok), nem készíthet ki minden.

Nekem 5 éves kapcsolat ért véget. Egy percig nem gondoltam azt, hogy nem leszek túl az exemen, tudtam hogy csak ki kell várnom, amíg elmúlik ez a rossz időszak.

Addig is éltem ugyanúgy az életemet, új célokat kerestem, új dolgokat próbáltam ki.

Egyáltalán nem rossz egyedül lenni, csak először ijesztő :)

26L

2017. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első komoly kapcsolat?

Mást nem tudok mondani, csak hogy az idő gyógyít. És ne ugorj bele "felejtő kapcsolatokba", mert érzéketlenné tesz.

Valamint még azt tanácsolom, hogy vond körbe Magad olyan emberekkel, akikkel jól tudod érezni Magad. Kitartás! :)

2017. okt. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De, de, de miért :'(?
2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!