Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok az exembe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exembe, de már mással járok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exem volt az elso szerelmem, vele másfel honapig jártam, aztan elhanyagolt és nem foglalkozott velem, ezért elhagytam. Aztán taalalkoztam egy masik fiuval és ossze is jottem vele.rairtam a volt baratomtmra és nagyon csunyan beszelt velem, de még szeretem ha a suliba szoba kerul egy feladatban a neve mar kb elsirom magam, vagy ha asport amit csinalt szobakerul akkor is rettenetesen szomoru leszek. Mar cs az is jobb lenne ha tudnam h jol van, es valahogy szeretnek vele talalkozni. Mert ugyerzem meg latnom kell egyszer. Az teljesen lehetetlen hogy megkerjem h talizzunk mert ugyse menne bele. Egyszer ugy erzem h a mostani baratom az eletem, es h az exem cs egy rossz mellefogas volt, de néha elsirom magam miatta..nemtudom h ez most szerelem e vagy cs rosszul esik h igy beszelt vlm az exem. Egyebkent a mostani baratom sokkal tobbet segit nekem es sokkal bensosegesebb a kapcsolatunk mint az exemmel volt, de lehet még mindig szeretem .

Legyszi normalis valaszokat koszonom :*

16 l



2017. okt. 12. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is szakíts a jelenlegi barátoddal, ne hülyitsd szegényt , attól hogy azt kapod tőle amire vágysz nem biztos hogy szereted

Ezután pedig epítsd fel amit leromboltal vagyis , próbáld megbeszélni az exeddel , alapból ez lett voln a jo megoldás.

2017. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2017. okt. 13. 15:21
 3/3 anonim válasza:
Háát.. örülj hogy van valaki aki szeret és megbízik benned, te meg mennél vissza a fiúhoz aki leszar téged, gratulálok.
2017. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!