Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes vagyok az exembe?

Figyelt kérdés

Lehet, sőt biztos vagyok benne, hogy szerelmes vagyok az exembe, vagyis a kisugárzásába, szeretem és hiányzik is, és egyrészt szívesen összejönnék vele újra, de van egy akadály, amin csak ő tudna változtatni, hogyha őszinte lennék vele, de az is lehet hogy ettől megsértődne


nem merem elmondani neki ezt az akadályt, ami egyébként megoldható lenne, de még, ha el is mondanám, nem tudom mikor és hogyan tegyem azt?



2017. júl. 31. 21:29
 1/1 DollarDog ***** válasza:
Ne kéresd magad :D nem tudom miért csinálja ezt mindenki! Egyszerüen facen ráirsz hogy beszélni akarsz vele, majd kihivod valahova és személyesen át beszélitek! :D
2017. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!